Naga MarketsBitcoin z niezmienną bazą dla spadków intraday, twierdzi M. BączkowskiNotowania Bitcoina nadal utrzymują się pod oporem okolic 9800 dolarów, co w ujęciu intraday pozwala utrzymać tę samą bazę dla spadków na wysokości wsparcia rysowanego na wysokości poziomu 9480 dolarów, twierdził podczas porannej odprawy na antenie Comparic24.tv redaktor Maksymilian Bączkowski.

  • Bitcoin wyhamowuje zmienność i zatrzymuje się pod lokalnym oporem
  • Scenariusz rozgrywany w ujęciu jednosesyjnym zakłada odbicie od obecnego oporu i ruch spadkowy w kierunku ostatniego potwierdzonego dołka, na 9480 dolarów

Bitcoin w trakcie środowej sesji: krótkoterminowe spadki?

W miejscu tym można zadać sobie oczywiście pytanie, czy rynek nie będzie w stanie wybić pobliskiego oporu plus zaatakować bazy do dalszych spadków. Scenariusz ten w długim terminie może być zasadny, szczególnie, że sekwencja wzrostowa ciągle się utrzymuje, a jej zaburzeniem było dopiero zejście pod minima z pierwszej połowy maja – komentował Maksymilian Bączkowski.

Jak mówi Bączkowski, podejście intraday rządzi się swoimi prawami i pozwala rozgrywać kilkusetdolarowe spadki, nawet w ramach bardziej długoterminowych trendów w kierunku przeciwnym.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBTC Studios S.A. z zagranicznym inwestorem na pokładzie
Następny artykułSantander Bank Polska: sąd wydał decyzję w sprawie “wakacji kredytowych”
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here