Naga MarketsSkyBridge Capital, Anthony Scaramucci

Znany amerykański inwestor oraz założyciel i partner zarzadzający nowojorskiego funduszu hedgingowego SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci uważa, że bitcoina “z łatwością” osiągnie cenę 500 tysięcy dolarów. W związku z powyższym wzywa on inwestorów do kupowania BTC już teraz. W jego ocenie, rynek ten wciąż jest bowiem na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Cena BTC wzrośnie do 500 tys. USD

Anthony Scaramucci, założyciel i partner zarządzający nowojorskiej firmy inwestycyjnej Skybridge Capital był gościem programu CNBC. Zapytany został wówczas, czy radzi ludziom, aby kupili bitcoina po obecnej cenie, tj. około 64 tysięcy dolarów.– nie ma co do tego wątpliwości – odparł dodając, iż wciąż wierzy, że jesteśmy bardzo, bardzo wcześnie. W jego ocenie, jeśli CEO Ark Invest Cathie Wood ma rację i ipod koniec 2024 r. będzie istnieć miliard portfeli, bitcoin z łatwością powinien osiągnąć poziom cenowy w wysokości 500 tysięcy dolarów za sztukę.

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w akcje:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Chcąc zobrazować ten potencjał przypomniał on, że całkowita podaż BTC będzie zbyt mała, żeby starczyło po 1 BTC dla każdego milionera na świecie. Opierając się na szacunki JPMorgan przypomniał on bowiem, że na świecie istnieje 49 milionów osób posiadających majątek przekraczający 1 milion dolarów.

– Nie masz nawet wystarczająco dużo [dla każdego milionera]. Więc, dla mnie, myślę, że jest to bardzo deficytowa własność – wskazał.

Autor poleca również:

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw kernel | cena akcji stalprodukt | kurs euro | notowania pekao | notowania eurocash | kur euro | kurs franka kantor | dj industrial |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPolska gospodarka staje się coraz potężniejsza – uważa członek RPP
Następny artykułBitcoin o krok od historycznych maksimów. Analiza techniczna BTC/PLN na żywo
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here