Naga MarketsBitcoin monetaNajstarsza z kryptowalut, Bitcoin, rysuje na wykresie potencjał wzrostów do 9,5 tysiąca dolarów, wynika z prognoz Krzysztofa Kamińskiego, redaktora Comparic24.tv. W najnowszym odcinku Buy or Sell mówił o długiej pozycji na BTC, ze zleceniem zabezpieczającym w okolicach listopadowych minimów. Czy kurs Bitcoina rzeczywiście ma szansę na tak silne odbicie w najbliższej perspektywie?


Bitcoin odbije od silnego wsparcia i powróci do ważnego poziomu z wakacji

Zdaniem Kamińskiego, Bitcoin rozrysował już lokalny dołek w okolicach 6500 dolarów, gdzie pokrywa się z minimami z drugiej połowy maja i poziom ten powinien zapewnić odbicie w kierunku okolic 9500 dolarów, gdzie przebiega kolejna ważna strefa, a mianowicie wsparcie z okresu od lipca do połowy września bieżącego roku, pełniące obecnie rolę oporu. Należy jednak zauważyć, że wcześniej BTC musi pokonać lokalny opór, który w przypadku kontraktu terminowego na kryptowalutę rysuje się w okolicach 7500 dolarów.

„Bitcoin odbija obecne od relatywnie ważnego wsparcia i jeżeli uda mu się opuścić kanał spadkowy, w którym porusza się od czerwcowych szczytów, wtedy realizacja zakładanego celu nie powinna być problemem – szczególnie, że kurs BTC w okolicach 9,5 tysiąca dolarów znajdował się stosunkowo niedawno, bo na początku listopada” – tłumaczy Kamiński.

Bitcoin według Kamińskiego ma wzrosnąć do 9,5 tys. USD

Średnioterminowa prognoza Kamińskiego dla BTC to: BUY, SL – 6590 i TP – 9500Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here