Naga MarketsNotowania kryptowalutArkadiusz Jóźwiak, analityk i menedżer działu edukacji Comparic.pl, we współpracy z nowoczesną giełdą kryptowalut Coindeal kontynuuje serię „Krypto kresek” poświęconą analizie technicznej wybranych aktywów cyfrowych. W dzisiejszym odcinku przygląda się on oczywiście Bitcoinowi i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania analizuje co tydzień. Oprócz tego, omówione zostały także wykresy takich kryptowalut jak: Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) i inne. Obejrzyj najciekawsze wiadomości ze świata krypto wraz z codziennymi analizami.


Kurs Bitcoina z szansą na dalsze wzrosty

Bitcoin z minionym tygodniu spadł o ponad 10 procent z poziomu 12100 USD aż poniżej 10000 USD. Od kilku dni można zaobserwować jednak wzrosty, które szczególnie zauważalne są dzisiaj, gdyż cena BTC przekroczyła w poniedziałek opór 10700 USD i wiele wskazuje na to, iż w najbliższym czasie rynek dotrze również do okrągłego poziomu 11000 USD, gdzie mogłaby się pojawić reakcja podażowa.

Kurs Ethereum znowu powyżej 200 USD, Ripple odbija od minimów

Ethereum podobnie jak Bitcoin może podążać w kierunku północnym. W przypadku ETH cena osunęła się w rejon 181 USD, który stanowi kluczowe wsparcie dla notowań i wywołał natychmiastową reakcję strony popytowej.

Konfluencja wsparć mogła wywołać tę reakcję popytową. Niedzielna i dzisiejsza sesja przynoszą silne umocnienie Ethereum, który ponownie przebił poziom 200 USD – zauważył Arkadiusz Jóźwiak.

Z kolei Ripple (XRP) znajduje się w okolicy bardzo ważnego wsparcia, które od sierpnia 2018 roku był wielokrotnie testowany.

Rynek osunął się poniżej bariery 0,28 USD, jednak szybko pojawiła się reakcja popytowa. W najbliższym czasie możemy spodziewać się, iż notowania XRP przetestują opór 0,2950 USD, a jego trwałe pokonanie otworzy drogę do dalszych wzrostów. Nie należy jednak zapominać, iż od drugiej połowy czerwca notowania Ripple znajdują się w tendencji spadkowej, co może utrudnić scenariusz wzrostowy – dodał.

Jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here