Naga MarketsPantera Capital właśnie opublikowało swoją najnowszą prognozę dotyczącą bitcoina i innych krypowalut. W notatce dla inwestorów dyrektor generalny Dan Morehead mówi, że oczekuje fali drukowania pieniędzy, co wzmocni BTC.

  • Pantera Capital jest pewne: kryzys wzmocni BTC.
  • Firma twierdzi, że altcoiny dadzą w 2021 r. zarobić jeszcze więcej, niż w przypadku BTC.

Bitcoin i tsunami fiatów

To tsunami pieniędzy będzie miało duży wpływ na wiele rzeczy. Na naszych rynkach wydaje się nieuniknione, że podniesie to cenę aktywów o stałej ilości, takich jak bitcoin. Jeśli dojdą tryliony papierowych dolarów, prawo podaży i popytu sprawi, że będzie znacznie więcej papierowych pieniędzy na zakup kryptowalut, których podaż jest stała – twierdzi Morehead.

Te artykuły również Cię zainteresują
Analiza Pantery pokazuje, że bitcoin będzie kosztował nawet 150 000 USD do sierpnia przyszłego roku.

Altcoiny

Jeśli chodzi o rynek altcoinów, Joey Krug, dyrektor ds. inwestycji Pantery, zauważa, że ​​to te mogą okazać się ciekawszą inwestycją. Wskazuje np na 88-proc. skok ceny Ethereum (ETH). To trend, który ma być kontynuowany w czasie bańki.

Podczas hossy na kryptowalutach oczekujemy, że aktywa poza bitcoinem będą lepsze niż BTC – dodaje ekspert firmy.

Historycznie patrząc, alty nie osiągały lepszych rezultatów niż BTC aż do połowy hossy. Na przykład od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r. udział bitcoinów na rynku spadł z 91 proc. do 87 proc, ale do końca 2017 r. spadł do 38 proc. Obecnie wynosi 65 proc. W związku z tym można spodziewać się, że z czasem różnica “w wydajności między altami i bitcoinami” zwiększy się. Nastąpi to w ciągu następnego roku, przy czym alty osiągają lepsze wyniki, niż sam BTC.

Według Kruga, prawdopodobnie nie nastąpi jednak kolejny boom na ICO, a tym razem podobne coiny będą musiały udowodnić swoją przydatność na rynku. Inni spekulują jednak coś innego i uważa, że dojdzie na bańki na projektach De-Fi.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here