Naga MarketsObecnie w mediach kryptowalutowych obserwujemy nową falę przewidywać dotyczących kursu cyfrowych walut. CCO BitPay powiedział we wtorek w wywiadzie dla Bloomberga, że altcoiny “nigdy nie wrócą” do swoich poprzednich cen, ale Bitcoin (BTC) “odbije” w 2019 roku.


Sonny Singh z BitPay powiedział, że rynki kryptowalut są teraz na progu nowego etapu rozwoju, który wymaga pewnego “definiującego momentu” lub “katalizatora”. Według Singha, ten “definiujący moment” nadejdzie, gdy duży inwestorzy instytucjonalni, tacy jak Goldman Sachs i BlackRock, zdecydowanie wejdą na ten rynek.

Nowa epoka

Prognozuje, że Goldman „uruchomi punkt sprzedaży, Fidelity uruchomi produkty [związane z] Bitcoinem, Square zaoferuje przetwarzanie Bitcoin dla handlowców, BlackRock uruchamia ETF.” Zdaniem Singha to będzie „właściwa adopcja.” Ma to dać ostatecznie kolejną falę hossy.

Co jest jednak ciekawe – i zarazem przeczy dotychczasowym trendom – Singh uważa, że choć sam ​​Bitcoin “odbije w przyszłym roku”, altcoiny “nigdy nie wrócą” do swoich poprzednich poziomów. Sam twierdzi, że firmy takie jak Fidelity i BlackRock “nie zamierzają uruchamiać produktów [opartych na] altcoinach, a zamierzają wprowadzić produkty [związane z] Bitcoinem”.

Prężny rozwój

Samo BitPay ponoć “nigdy nie było bardziej optymistyczne” w myśleniu o Bitcoinie. Branża idzie “z pełną prędkością”, wraz z rosnącą liczbą partnerstw i nowych pracowników. BitPay niedawno rozpoczął współpracę z luksusową firmą samochodową Post Oak Motor Cars, aby umożliwić amerykańskiemu dealerowi akceptację BTC i Bitcoin Cash (BCH) jako formę zapłąty za pojazdy Rolls-Royce, Bentley i Bugatti.

Odnosząc się do nowych “dużych podmiotów” w branży, anonimowe źródła ujawniły, że amerykański gigant bankowości Morgan Stanley planuje oferować klientom swapy bitcoinowe, które umożliwiłyby im handel derywatami kryptowalutowymi bez posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Prognoza brzmi dość optymistycznie i nawet realistycznie – jeśli wymienione czynniki staną się faktami. Kontrowersje może budzić jednak opinia pracownika BitPay dotycząca altcoinów. Dotychczas hossa na głównej kryptowalucie zawsze powodowała mocne wzrosty i ATH na innych walutach opartych na Blockchain. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Sam fakt, że giganci rynku nie wejdą (od razu) na rynek altcoinów, nie przekreśla hossy na tych „monetach”.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here