Naga MarketsBitcoin wzrośnie do 80 tys. dol., a następnie mocniej spadnie. Tone Vays o kursie BTC
Tone Vays

Wieloletni trader i analityk kryptowalutowy Tone Vays twierdzi, że bitcoin (BTC) zmierza w kierunku 120 tys. dol. ujawniając jednocześnie, że flagowa kryptowaluta nie osiągnie tego pułapu zanim na rynku nie będzie miała miejsce silniejsza korekta. W nowym filmie Vays twierdzi, że BTC jest natomiast bliski realizacji swojego krótkoterminowego celu cenowego na wysokości 80 tys. dol., po czym inwestorzy powinni przygotować się na mocniejsze cofnięcie rynku.

  • Vays ma na swoim koncie kilka trafnych prognoz przyszłych kursów BTC, między innymi październikową kiedy sugerował wzrost w kierunku 50 tys. dol. w 2021 r.
  • W marcu zaznaczał natomiast, że kurs BTC przygotowuje się do większej korekty gdy wybije poziom 70 tys. dol.
  • Obecnie nieznacznie koryguje swoje oczekiwania i zakłada, że wzrosty mogą sięgnąć pułapu 80 tys. dol.

Bitcoin w kierunku 120 tys. dol., najpierw jednak mocniejsza korekta, uważa Tone Vays

Bitcoin jest obecnie na zupełnie nowym szczycie. To jest absolutnie niesamowite. (…) Wiem, że jest to rynek 24/7, ale ja jestem tradycyjnym analitykiem technicznym i dla mnie wszystko zależy od zamknięcia, a tygodniowe zamknięcie na nowym all-time high sprawi, że będę naprawdę byczo nastawiony. Wierzę, że zbliżymy się do osiągnięcia tego celu – komentował Tone Vays.

Te artykuły również Cię zainteresują
Podczas gdy Vays jest krótkoterminowo byczo nastawiony do bitcoina, spodziewa się poważnego cofnięcia, zanim wiodące aktywo kryptowalutowe może wykonać kolejny ruch wzrostowy.

– Mój krótkoterminowy cel znajduje się w okolicach 80 tys. dol. Byłbym szczęśliwy wychodząc już w okolicach 75 tys. dol. i im wolniej tam dojdziemy, tym bardziej będę byczo nastawiony. Im szybciej tam dotrzemy, tym bardziej będę wypatrywał krachu – dodawał Vays.

W tym momencie analityk liczy na jeszcze około sześć tygodni zwyżki: „Czy w tym czasie uda nam się dotrzeć do 120 tys. dol. i podwoić cenę? Nie można wykluczyć takiego scenariusza” Vays dodaje jednak szczerze, że jego realizacja wydaje mu się mało realna i jest bardziej prawdopodobna w długim terminie.

– Myślę, że gdzieś w ciągu następnych czterech do pięciu tygodni osiągniemy szczyt i rozpoczniemy bardziej wyraźną korektę spadkową – podsumował Tone Vays.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMIConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here