Naga MarketsInvest Cuffs już za nami, ale to nie oznacza, że nagrania z tego eventu nie będą już dostępne. Niektóre z nich są publikowane na kanałach YouTube: Comparic News oraz Comparic Rynki, natomiast wszystkie z nich mogą Państwo już teraz oglądać po darmowej rejestracji na stronie investcuffs.pl. Zachęcamy tym samym do obejrzenia ciekawego wykładu przygotowanego przez Pawła Szwajcara, który opowiedział o tradingu, spekulacji oraz inwestowaniu na kryptowalutach.

  • Zarejestruj się bezpłatnie na stronie investcuffs.pl i odbierz dostęp do wszystkich wykładów z konferencji Invest Cuffs 2021.
  • Paweł Szwajcar opowiedział o inwestowaniu i spekulacji na rynku kryptowalut
  • Wyjaśnił on także czym jest HODLing oraz jakie korzyści i ryzyka niesie ze sobą ta strategia inwestowania

W swoim wykładzie Paweł Szwajcar przedstawił czym jest hodlowanie, trading i spekulacja na rynku kryptowalut.

W trakcie swojego wykładu opowiedział on zarówno o korzyściach, jak również o ryzyku jakie niesie ze sobą HODLing. Wskazał on także na cykliczność wynikającą z hallingu, czyli podziału wielkości nagrody za wydobyty blok dla górników BTC, co powoduje wzrost ceny.

Paweł porównał również hossę z lat 2020/21 do poprzednich wzrostów na rynku BTC oraz wskazał, na jakim etapie trendu rynek znajduje się obecnie oraz do sąd może wzrosnąć Bitcoin jeszcze w tej hossie.

Więcej nagrań dostępnych jest już teraz po darmowej rejestracji na stronie investcuffs.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs eth | akcje mercator | kurs akcji pgnig | alior akcje | akcje amrest |


Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs bitcoina (BTC) spada. Inwestorzy krótkoterminowi sprzedają go ze stratą
Następny artykuł22 spółki odnotowały rekord notowań we wtorek. Akcje Allegro zyskały na zamknięciu 2,5%!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here