Naga MarketsBitcoin wzrośnie do 288 tys. USD, PlanB aktualizuje swój model dla kursu BTCSłynny analityk rynku BTC, PlanB, zaktualizował swój model predykcji ceny kryptowaluty. Uważa, że ta będzie kosztowała 288 000 USD.

  • PlanB przygotował nowy plan wyceny BTC.
  • Jego zdaniem za jedną jednostkę BTC będziemy za cztery lata płacili nawet 288 000 USD.
  • Analizy PlanuB od dawna budzą kontrowersje wśród ekonomistów i innych inwestorów.

Bitcoin w nowym modelu PlanB droższy o kilkadziesiąt tys. USD

W nowym poście PlanB zauważa, że jego najnowszy model uwzględnia ewolucję postrzegania bitcoina w ciągu ostatnich 10 lat. Mówi, że przejście kryptowaluty z jednego przypadku użycia na inny wiąże się z pewnymi „kamieniami milowymi”.

Te artykuły również Cię zainteresują
PlanB zauważa, że kryptowaluta była rożnie postrzegana: od środka płatniczego po cyfrowe złoto i instrument finansowy. Teraz na tej podstawie buduje on nowy model.

To sprawia, że ​​jest to prawdziwy model aktywów krzyżowych. Ten nowy model nazywam modelem BTC S2F cross-asset (S2FX). Model S2FX umożliwia wycenę różnych aktywów, takich jak srebro, złoto i BTC, za pomocą jednej formuły – sugeruje.

Twierdzi, że przewidywana cena bitcoina do końca 2024 r. wynosi 288 000 USD.

Czy PlanB ma rację?

Analitycy kryptowalut są podzieleni w kwestii oceny działań i pomysłów PlanuB. Już wcześniej pracował on nad ulepszeniem swojego modelu S2F. Ten polegał na tym, że analityk dzielił krążącą po rynku podaż towaru (czyli BTC) przez jego roczną produkcję. W ten sposób można było uzyskać potencjalną cenę kryptowaluty.

Nowa prognoza PlanuB, mówiąca, że ​​BTC może osiągnąć wartość 288 000 USD, jest jego trzecią. Oryginalny model S2F wskazywał, że bitcoin będzie kosztował około 55 000 USD między 2020 a 2024 rokiem. Drugi sugerował cenę 100 000 USD w tym samym czasie.

Choć PlanB budzi kontrowersje, podobnie na przyszłość BTC patrzy np. Tim Draper. Inwestor z rynku VC uważa, że kryptowaluta może kosztować za trzy lata 250 000 USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here