Naga MarketsBobby Lee, prezes BTCC
Bobby Lee

Prawdziwy weteran kryptowalut, założyciel jednej z najstarszych na rynku giełdy kryptowalut, CEO i zarazem założyciel firmy, która oferuje fizyczny portfel na kryptowaluty, Ballet, oraz członek zarządu fundacji Bitcoin Bobby Lee, przewiduje, że cena BTC wzroście jeszcze w tym cyklu hossy powyżej 250 tysięcy dolarów, po czym nastąpi kolejne pęknięcie bańki i spore spadki.

Cena BTC wzrośnie do 250 tys. USD

Weteran kryptowalut Bobby Lee uważa, że cena bitcoina gwałtownie wzrośnie do końca 2021 roku. W jego ocenie ETH jeszcze przed końcem roku ustanowi ATH powyżej 65 tysięcy dolarów.– Nie udzielam oficjalnie porad finansowych, ale osobiście jestem przekonany, że w drugiej połowie tego roku bitcoin powróci powyżej 65 000 USD. Myślę, że osiągnie szczyt ponad 250 000 dolarów jeszcze w tym roku – wskazał Lee.

W chwili pisania tego artykułu za jednego bitcoina zapłacić trzeba nieco ponad 40 tysięcy dolarów. Aby projekcja Lee mogła się zmaterializować, cena BTC musiałaby wzrosnąć jeszcze w tym roku o niemal 210 tysięcy dolarów, co stanowiłoby ponad 520 proc.

Bitcoin może spaść nawet o 80 proc.

Mimo, że Bobby Lee spodziewa się niewyobrażalnych wzrostów notowań BTC, to uważa on, że tendencja ta zdominuje jedynie drugą połowę 2021 r. W kolejnych latach spodziewa się on bowiem, że bitcoin spadnie od 50 proc. do nawet 80 proc. po czym rozpocznie kolejny cykl byka.

Cena BTC „z łatwością” przekroczy 2 mln USD

– Myślę, że bitcoin będzie miał swój cykl byka co trzy lub cztery lata w nadchodzących latach. Spodziewam się, że BTC z łatwością przekroczy milion, dwa miliony dolarów w ciągu najbliższych 10-15 lat. W rzeczywistości, następny cykl przewiduję na rok 2024 lub 2025, i to właśnie wtedy Bitcoin przekroczy pół miliona dolarów, a może nawet dotknie 1 miliona dolarów – wskazał Lee.

Dostrzega on przy tym jednak spore zagrożenie regulacyjne. W jego ocenie, kiedy cena BTC wzrośnie do 500 tys. USD, bądź 1 mln. USD, Chiny mogą całkowicie zakazać posiadania BTC, co z kolei wywrze sporą presję podażową. Ocenia on, że szańce na realizację takiego scenariusza wynoszą +/- 50 proc. WIęcej na ten temat przeczytasz tutaj.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkn orlen notowania | tauron akcje wykres | pgnig akcje cena | xtb giełda | kurs 11bit | wirtualna polska akcje kupno | frank kurs | develia notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułKursy franka, funta i dolara spokojnie w środę 28 lipca. Notowania CHF/PLN, USD/PLN, GBP/PLN i EUR/PLN
Następny artykułFunt szterling znowu w górę. Dane makroekonomiczne umacniają GBP/PLN
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here