Naga MarketsBitcoin wzrośnie do 250 tys. dol., twierdzi Tone Vays. Kurs BTC ma następnie korygować o 80%
Tone Vays

Weteran rynku kryptowalut Tone Vays uważa, że bitcoin (BTC) może być dopiero w środkowej fazie długiego cyklu hossy, w którym jego cena wzrośnie ponad pięciokrotnie w stosunku do obecnej ceny. Oznaczałoby to, że kryptowalutą ma potencjał wzrostu do nawet 250 tys. dol.

Bitcoin będzie rósł do 2023 roku, następnie skoryguje o 80%

Vays stwierdził w najnowszym materiale wideo, że hossa na BTC będzie trwała dłużej niż poprzednia, która z technicznego punktu widzenia utrzymywała się 28 miesięcy.Uważa, że rynek byka zakończy się w 2022 roku, nie wyklucza jednak możliwości jego wydłużenia do 2023.

– Bardzo chciałbym zobaczyć, jak rynek byka przeciąga się do 2023 roku. Chciałbym zobaczyć, jak osiąga szczyt w 2023 r. na poziomie ćwierć miliona dolarów lub jednej trzeciej miliona dolarów, zanim spadnie o 80 proc. – komentował Vays.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Jego zdaniem następujący po końcu hossy rynek niedźwiedzia będzie niezwykle interesujący gdyż spowodowałby spadek ceny w trakcie trwania kolejnego halvingu, co wcześniej nie miało miejsca w krótkiej historii kryptowaluty.

Gdy wielu analityków uważa, że obecny rynek byka rozpoczął się pod koniec 2018 roku Vays sugeruje, że oficjalny start miał miejsce dopiero po dołku z marca 2020 roku.

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkp cargo kurs | mercator cena akcji | komentarze gieldowe | notowania orlen | cdr akcje opinie | kurs korony szwedzkiej | tauron giełda |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here