Naga MarketsBitcoin wzrośnie do 2 mln USD w Dyrektor ds. rozwoju biznesu w Krakenie twierdzi, że środowisko kryptowalut jest gotowe na długoterminową hossę. Uważa, że bitcoin bez problemu zdobędzie nowe ATH.

  • Manager giełdy Kraken jest zdania, że BTC zacznie teraz długą hossę.
  • Kryptowaluty zyskają jego zdaniem dzięki sytuacji makroekonomicznej.
  • Twierdzi, że za 1 BTC będziemy płacili nawet 2 mln USD.

Bitcoin: czas na nową hossę i wzrost do 2 milionów dolarów

W ostatnim wywiadzie na YouTube dla “Crypto Lark”, Dan Held, bo o nim mowa, wyjaśnia, dlaczego uważa, że ​​czas bitcoina właśnie nadszedł. Zauważa, że kryptowalucie udało się przetrwać pandemię koronawirusa. To dodatkowo wzmocniło rynek.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mamy tło makro[ekonomiczne], w którym banki dosłownie drukują miliony dolarów na sekundę, co wydarzyło się kilka tygodni temu w USA, [chodzi o działania] Fedu i Ministerstwa Skarbu. Tak więc nie może być lepszego momentu dla bitcoina niż teraz. Czekałem osiem lat, aby to zobaczyć – twierdzi.

Dodaje, że rynek jako całość ogromnie się rozwinął na przestrzeni lat. Zauważa wzrost liczby inwestorów trzymających BTC, a także na zwiększenie szumu medialnego wokół kryptowalut.

Według Helda obecna sytuacja makroekonomczna jest paliwem dla bitcoina. BTC może rozpocząć „super cykl” i dać inwestorom wielkie zyski.

Widzimy scenariusz, w którym zostanie wydrukowana dosłownie nieskończona ilość fiatów, a bitcoinów jest tylko 21 milionów. Trudno przewidzieć [co się stanie], ale w perspektywie długoterminowej, może pod koniec 2021 r., wiele modeli przewiduje, co możemy zobaczyć w cyklach historycznych. Klasyczne modele pokazują [cenę] od 80 000 do 300 000 USD za jednego bitcoina. (…) Nazywam to super cyklem bitcoina – dodaje.

Jest zdania, że bitcoin nie zatrzyma się na poziomie 100 000 USD lub 300 000 USD. Jego zdaniem “może wzrosnąć do miliona lub dwóch”.

Krytowaluty nie są dla wszystkich

Pomimo swojego optymizmu Held ostrzega, że ​​bitcoin nie jest dla wszystkich, i mówi, że każdy, kto rozważa inwestycję w niezwykle ryzykowny składnik aktywów, musi być przygotowany na utratę 85% wartości BTC w dowolnym momencie.

„Po tym, jak po raz pierwszy straciłeś 85% wartości netto – zdarzyło mi się to trzy razy. Początek 2013, koniec 2013 i 2017… Naprawdę trudno jest hodować bitcoiny. Zmienność jest tak intensywna…

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here