Naga Markets

BitcoinW niedawnym wywiadzie dla Kitco, były dyrektor generalny MicroStrategy, Michael Saylor, przewidział, że Bitcoin z czasem zdemonetyzuje złoto. Amerykański inwestor nie uważa również, aby ​​złoto zostało przyjęte jako pieniądz w XXI wieku. „Złoto było metalicznym pieniądzem w XIX wieku”, podkreślił. Kurs BTC/USD konsoliduje w weekend w okolicach 24 500 USD.

  • Saylor uważa, że ​​największa kryptowaluta stanie się instytucjonalnym zasobem klasy inwestycyjnej
  • Twierdzi również, że konwencjonalni ekonomiści nie rozumieją Bitcoina, ponieważ nienawidzą zmienności
  • Amerykański inwestor niedawno ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego MicroStrategy szokując wszystkich
  • Chcesz kupić bądź sprzedać BTC, ETH lub jakakolwiek inną kryptowalutę? Zapoznaj się z ofertą cashify, siecią kantorów umożliwiającą wymianę ponad 460 kryptowalut
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Bitcoin z czasem zdemonetyzuje złoto, uważa amerykański inwestor

Saylor uważa, że ​​największa kryptowaluta stanie się instytucjonalnym zasobem klasy inwestycyjnej, który zostanie przyjęty przez głównych inwestorów, regulatorów i ustawodawców. Inwestor prognozuje, że za rok może pojawić się giełdowy fundusz Bitcoina na giełdzie.Saylor twierdzi również, że konwencjonalni ekonomiści nie rozumieją Bitcoina, ponieważ nienawidzą zmienności.

Zmienność to cena, jaką płacisz za wydajność. Jeśli nie możesz znieść upału, nie powinieneś być w kuchni… Wolę wygrywać w lotny sposób niż przegrywać powoli – dodał.

Mówiąc o szerszym rynku kryptograficznym, Saylor uważa, że „wiele złych zjawisk” zostało „wypłukanych”. Podkreśla jednak, że niezarejestrowanych papierów wartościowych nadal jest mnóstwo.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Amerykański inwestor niedawno ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego MicroStrategy szokując wszystkich. Ogłoszenie pojawiło się po tym, jak firma straciła około 1 miliarda dolarów na inwestycji w Bitcoina z powodu gwałtownie spadających cen kryptowalut.

Saylor twierdzi, że chce się bardziej skupić na inwestowaniu we flagową kryptowalutę, obejmując rolę prezesa wykonawczego. W ostatnim wywiadzie inwestor podkreślił, że dla akcjonariuszy było „bardzo jasne”, że Phong Le, nowo mianowany dyrektor generalny, będzie spadkobiercą Saylora.

XTB

Nie prowadzimy firmy w oparciu o zmienność Bitcoina – podsumował Saylor.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw kruk | konto forex | asseco notowania | notowania selvita | notowania wig20 | euro kurs | cd projekt red akcje |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułPolskie aktywa parzą w ręce. Prognoza EUR/USD i EUR/PLN od T. Piwońskiego
Następny artykułKryptowalutowa piramida w Kazachstanie
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here