Naga MarketsKurs BTC sygnalizuje realizację zysków co może sprzyjać dalszemu osłabieniuSzybkie podejście i również szybkie zejście notowań Bitcoina jeszcze przed długim weekendem jest zdaniem Maksymiliana Bączkowskiego potwierdzeniem „wyładowania sentymentu”. W efekcie zakłada obecnie kontynuację spadków w kierunku ostatniego, potwierdzonego dołka na wysokości 8400 dolarów (jednak przy wcześniejszym impulsie wzrostowym).

  • Bitcoin powinien wygenerować jeszcze jedno podbicie (niższy szczyt), a następnie korygować w stronę 8400 dolarów
  • Dynamika spadków po osiągnięci w czwartek lokalnych maksimów potwierdza wychodzenie inwestorów z pozycji długich
  • Kurs BTC w poniedziałek traci ponad 3%

Bitcoin w kierunku lokalnego wsparcia

Bitcoin po teście najwyższych poziomów od kilku miesięcy powinien realizować spadki w kierunku 8400 dolarów, gdzie przebiega strefa wsparcia wyznaczana na wysokości minimów z końca lutego. Przy zejściu do wspomnianej strefy będzie można rozważać natomiast ewentualne ruchy prowzrostowe – komentował M. Bączkowski.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułErbud ma 3 umowy na budowy farm wiatrowych dla EDF łacznie na 68,74 mln zł netto
Następny artykułTauron inwestuje w fotowoltaikę. Cały kwiecień w konsolidacji
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here