Naga MarketsW ubiegłym tygodniu notowania najstarszej kryptowaluty poruszały się w niewielkim zakresie pod oporem blisko 3920 dolarów. Sytuacja zmieniła się jednak podczas wczorajszej sesji, kiedy to Bitcoin wrócił ponad okrągłą barierę na poziomie 4 tysięcy dolarów.

Ponad 4-procentowy wzrost w trakcie ostatnich 24 godzin stawia notowania Bitcoina niemal na czele wzrostów kryptowalut z listy TOP 10. Silniej zyskiwał jedynie Stellar (XLM), ponad 6%. Znacznym wzrostem może się również pochwalić NEO, blisko 10% w ciągu ostatniej doby.

Ponad 4-procentowy wzrost w trakcie ostatnich 24 godzin stawia notowania Bitcoina niemal na czele wzrostów kryptowalut z listy TOP 10
Źródło: Coin360.com

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Atak na maksima z 24 grudnia?

Po wczorajszym wybiciu ponad opór na 3920 USD, notowania Bitcoina utrzymują się także ponad okrągłym poziomem 4000 USD. Z perspektywy techniczne, przełamanie oporu konsolidacji otwiera drogę dalszym wzrostom, gdzie najbliższy istotny cel zlokalizowany jest w pobliżu poziom 4240 USD. Tam zlokalizowany jest szczyt z 24-go grudnia ubiegłego roku.

W przypadku cofnięcia, najbliższe wsparcie znajduje się w okolicach poziomu 3920 (wcześniejszy opór). Niżej natomiast widoczna jest krótkoterminowa linia trendu biegnąca od dołka z 27 grudnia 2018 roku.

Zobacz też: Max Keiser: Bitcoin zdetronizuje dolara

BTC/USD - Po wczorajszym wybiciu ponad opór na 3920 USD, notowania Bitcoina utrzymują się także ponad okrągłym poziomem 4000 USD
Źródło: tradingview.com


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here