Naga Markets

Notowania bitcoina osunęły się w ciągu kilkunastu ostatnich godzin o ponad 4700 dolarów, pokonując w ten sposób kilka istotnych stref wsparcia, co w naturalny sposób otwierać może drzwi do dalszej deprecjacji BTC. Wysoce prawdopodobne jest, że tendencja ta sprawi, iż kurs bitcoina osunie się nawet poniżej 45 tysięcy dolarów.

BTC wraca na ścieżkę spadków 

Kurs bitcoina odbił się od technicznego oporu w wysokości 51 800 dolarów i w ciągu zaledwie kilkunastu godzin osunął się o ponad 4700 dolarów, pokonując w ten sposób dwa techniczne poziomy wsparcia. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie tendencja ta będzie kontynuowana, co może pociągnąć do spadków również wiele altcoinów.Jak co środę, zapraszamy na kolejny przegląd rynku kryptowalut, gdzie oprócz BTC przyglądamy się także obecnej sytuacji na notowaniach takich kryptowalut jak ETH,  LTC, ADA, XRP, LUNA, DOT, DOGE, LINK, TRX oraz XLM:

Partnerem cyklu cotygodniowych analiz rynku kryptowalut jest Polski Instytut Kryptowalut, kantor umożliwiający wymianę ponad 460 kryptowalut w zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Interior capital
 

Z Polskim Instytutem Kryptowalut wymieniasz zawsze po aktualnym kursie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wymiana Ethereum, Bitcoina, Binance Coina, Solany, czy Tetheru.

Dodatkowo z Polskim Instytutem Kryptowalut masz pełną transparentność transakcji – zarówno od strony braku ukrytych kosztów, jak i od strony bezpieczeństwa przy wymianie Face to Face.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs lewa prognozy 2021 | kurs dolara złoty | zloty kurs | kurs pkn orlen | amica cena akcji| kurs liry tureckiej sprzedaż | euro jen | pgnig forum |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułBitcoin (BTC) doświadczy ponownej hossy? Raoul Pal uważa, że instytucje zakończyły realizację zysków
Następny artykułWig20 zyskuje 0,3% po 5 godzinach środowej sesji. PGNiG zyskuje ponad 5%!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here