Naga MarketsZdaniem Tomasza Rozmusa reprezentującego giełdę kryptowalutową Tokeneo, Bitcoin znalazł się w fazie re-akumulacji i w trakcie kolejnych sesji z pewnością zwiększy swoją wartość. W środę kurs BTC ponownie testuje poziom 8 tysięcy, który trzyma cenę w ryzach od czasu spadków z początku miesiąca. Więcej o najważniejszych wydarzeniach ze świata kryptowalut w porannym programie Crypto Flash.


Bitcoin powinien zyskiwać w trakcie kolejnych sesji. Sprawdź dlaczego

Bardzo dobry układ pro wzorstowy na Bitcoinie. Jesteśmy tuż przed wybiciem. Z dużą pewnością stwierdzam, o czym wspominałem już we wcześniejszych odsłonach programu, że to re-akumulacja. Wybicie powinno nastąpić w najbliższych sesjach” – komentuje Tomasz Rozmus, założyciel giełdy Tokeneo, dla Comparic24.tv.

bitcoin h3, kurs btc
Bitcoin na interwale trzygodzinnym. Zamknięcia świec w okolicach 8 tysięcy dolarów

Jak zauważa Rozmus, duża akumulacja zamknięć Bitcoina na interwałach intraday, ma miejsce w okolicach poziomu 8 tysięcy dolarów. Ma to oznaczać, że rynek chce wyjść do góry, natomiast aktualnie likwiduje podaż napływającą z rynku. Gdy eliminacja podaży zostanie zakończona, wtedy kurs BTC może liczyć na dynamiczniejsze wybicie w górę:

Bitcoin znowu będzie bił rekordy? Erik Finman ma plan

Erik Finman, rozsławiony w środowisku kryptowalutowym jeden z najmłodszych milionerów jeszcze pod koniec ubiegłego roku twierdził, że Bitcoin jest martwy. Pół roku później zmienia jednak swoją opinię i twierdzi, że w 2019 roku kryptowaluty ponownie mogą przeżyć renesans i dynamiczny skok wartości.

Zaznacza, że jeżeli obecny poziom adopcji utrzyma się przez dłuższy czas, to dalsze wydarzenia powinny wzmacniać rynek. Blockchain okazał się przełomem w wielu branżach i pomaga zwiększać świadomość dotyczącą technologii stojącej za cyfrowymi aktywami.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here