Naga Markets

Popularny trader i analityk kryptowalutowy Justin Bennett twierdzi, że powrót do rajdu wzrostowego na bitcoinie (BTC) jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem w nadchodzących dniach. Bennett wywodzi się ze środowiska walutowego i metodologii analizowania wykresów price action (PA), którą przenosi obecnie na wykresy kryptowalutowe.

Bitcoin z szansą na wzrost o 30%, sugeruje Justin Bennett

W najnowszej analizie technicznej wideo, Bennett przygląda się schematom historycznej akcji cenowej BTC, które według niego pokazują, że zbliża się 20-30% rajd największego aktywa kryptowalutowego według kapitalizacji rynkowej.Bennett twierdzi, że od początku 2021 roku, gdy bitcoin widzi w silną korektę spadkową, zwykle spada poniżej konkretnego punktu, a następnie mocniej odbija. Według niego, BTC znowu realizuje ten sam scenariusz, który w przeszłości przynosił mocniejsze odbicia.

– Od początku 2021 roku, można zobaczyć, gdzie widzimy dołek poniżej knota likwidacyjnego, następnie rysowany jest ruch wyżej. Średni ruch dla BTC wynosi około 63%. Najmniejszy z nich miał miejsce w kwietniu, wynosząc około 30.

Jeśli użyjemy przeszłej akcji cenowej, aby zorientować się, co może wydarzyć się teraz, i spojrzymy od dołka na poziomie 40 tys. dol., to najmniejszy ruch w okolicach 27% umieściłby cenę tuż przy 50 tys. dol. Ma to faktycznie dużo sensu ponieważ wiemy, że obszar ten jest ważną strefą oporu – komentuje Justin Bennett.

Bitcoin wkrótce wzrośnie o 30%, twierdzi trader kryptowalutowy Justin Bennett
Źródło: Justin Bennett, zrzut ekranu z kanału YouTube

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

XTB

Jak jednak dodaje, bitcoin będzie musiał rozpocząć swój rajd od przebicia poziomu 45 600 USD.

– Więcej konsolidacji ze strony BTC. Nadal przewiduję ruch do 45 600 i potencjalnie 50 000-53 000 w ciągu najbliższych kilku tygodnipisał w ostatniej analizie technicznej rynku.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs liry tureckiej sprzedaż | dax 30 | kurs hrywny wykres | stalprodukt kurs | najwyższy kurs franka | kurs jsw | cd projekt kurs |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here