Naga MarketsBitcoin wkrótce wystrzeli - uważa analityk z rynku kryptowalut Eric Thies. Zauważył on sygnał niewidziany od 6 latPomimo niepewności związanej z kursem bitcoina, kryptowaluta numer jeden właśnie wykazała byczy sygnał, którego nie widziano od sześciu lat.

  • Bitcoin może wkrótce pozytywnie zaskoczyć wszystkich inwestorów.
  • Eric Thies zauważył bardzo ciekawe zjawisko dot. ceny.

Bitcoin wkrótce wystrzeli?

Analityk z rynku kryptowalut Eric Thies zwraca uwagę na wskaźnik trendu znany jako KDJ, który po raz pierwszy od 2014 r. dokonał prowzrostowego przecięcia w sześciomiesięcznych ramach czasowych.

Analityk uważa, że obecnie wskaźnik KDJ znalazł się w takim miejscu, w jakim był w 2014 r. Wtedy złapał dołek na poziomie 200 USD za 1 BTC. Z kolei “ostatni niedźwiedzi krzyż [BTC] osiągnęło na wysokość 17 tysięcy USD”.

KDJ

KDJ jest wskaźnikiem, który jest używany przez traderów do przewidywania zmian w trendzie danego aktywa. Najnowszy krzyż KDJ sugeruje, że trend BTC w perspektywie długoterminowej zmienił się z niedźwiedziego na byczy.

Chociaż bitcoin może wydawać się byczy w dłuższej perspektywie czasowej, inwestorzy pozostają niepewni co do jego losu w perspektywie krótkoterminowej.

Up or down?

Pseudonimowy strateg i trader Smart Contracter mówił teraz swoim 64000 obserwujących, że bitcoin wcale nie wygląda dobrze pod kątem technicznym. Dodał, że sam nie jest pewien, jakie kierunek BTC wybierze w najbliższym okresie.

Smart Contracter nie jest jedynym traderem, który uważa, że BTC wkrótce podejmie ważną decyzję. Josh Rager mówi swoim fanom na Twitterze, że kryptowaluta wygląda na gotową do zakończenia konsolidacji w ciągu tygodnia.

Narastająca zmienność BTC. W przypadku bitcoina trwa boczniak, a potencjalne jego zakończenie nastąpi w tym tygodniu. Jeśli bitcoin nie przebije się do wyższej strefy (od 10 900 do 11 150 USD) przy następnym impulsywnym ruchu, to moim zdaniem prawdopodobnie będzie nadal spadał poniżej 10 000 USD – napisał.

 

Z kolei trader IncomeSharks przewiduje, że wieloryby na rynku bitcoina przygotują pułapkę na byki, zanim kryptowaluta spadnie ostatecznie do 9 500 USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here