Naga MarketsZdaniem analityka giełdy kryptowalutowej BitBay, test historycznych maksimów na wykresie bitcoina (BTC) i podejście w okolice 245 tysięcy złotych, to jedynie kwestia czasu. Co prawda BTC/PLN w trakcie ostatnich dwóch sesji wyraźniej koryguje i spada do 216 zł, nadal trzyma się jednak blisko kilkumiesięcznych szczytów.

  • Bitcoin od początku października rośnie o prawie 30%, notując jak na razie najlepszy miesiąc od marca 2021
  • We wtorek i w środę miejsce ma korekta po teście poziomu 58 tys. dol., zdaniem Seligi podejście do historycznych maksimów to jedynie kwestia czasu
  • Swoje scenariusze dla bitcoina w stosunku do złotego opiera na analizie wykorzystującej Fale Elliotta
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl– Kurs BTC/PLN nadal jest napędzany przez silne momentum wzrostowe w fali 3., wobec czego ostatni lokalny szczyt cenowy miał miejsce na poziomie 226 888 zł. Powoli jednak nastaje pora na korektę fali 4., a po niej najprawdopodobniej byki przypuszczą atak na historyczny szczyt zlokalizowany na 245 000 zł – komentuje Sebastian Seliga z giełdy kryptowalutowej BitBay.

Korekta fali czwartej powinna sprowadzić cenę w okolice psychologiczne zakresu 200 tys. zł i do poziomu maksimów z września, a następnie pozwolić cenie mocniej odbić. Na wykresie BTC/USD strefa ta pokrywa się z poziomem niespełna 53 tys. dol.

Nie ma Cię na BitBay? Załóż darmowe konto i zacznij inwestować jeszcze dzisiaj! Link do rejestracji: https://auth.bitbay.net/registerJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

  1. Jak można pisać o testowaniu przez BTC jakichkolwiek poziomów w PLN. BTC ma w dupie PLN. Jego trading w 99% odbywa się w USD i to w tej walucie wyznaczane są psychologiczne poziomy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here