Naga MarketsBitcoin whale opróżnił portfel z 8684 BTC o wartości niemal 500 mln dol.Jeden z największych istniejących wielorybów na rynku bitcoina (BTC) nagle przenosi miliony dolarów w BTC, gdy cena topowej kryptowaluty utrzymuje się w pobliżu rekordowych wycen. BTC Block Bot śledzący aktywność w sieci kryptowalutowej jako pierwszy zidentyfikował transfer 8684 BTC o wartości niemal 500 mln dol. (w momencie ich przesyłu).

  • Tego dnia dokonano jeszcze jednej transakcji opiewającej na kwotę 400 mln dol. Łącznie 11 marca wieloryby dokonały transferów na kwotę 1,8 mld dol.
  • Mianem wielorybów określa się tych inwestorów, którzy posiadają duże ilości BTC w swoich portfelach
  • Ich aktywność jest pilnie śledzona przez traderów może bowiem być podpowiedzią jakiego zachowania rynku spodziewają się duzi gracze

Bitcoin whale przetransferował 8684 BTC. Przelew kosztował 50 dolarów

Transfer, którego wykonanie kosztowało zaledwie 52,95 dol., całkowicie opróżnił portfel, a jego saldo wynosi obecnie 0 BTC. Wieloryb, o którym mowa, był 114. największym istniejącym posiadaczem bitcoinów w historii.

Te artykuły również Cię zainteresują
Środki zostały wysłane do dwóch oddzielnych portfeli: pierwszy otrzymał 4 tys. BTC, drugi 4,684 tys. BTC. Oba te portfele są nowe i nigdy wcześniej nie wysyłały ani nie otrzymywały żadnych kryptowalut.

Jak dotąd żaden z adresów w masowym transferze nie został powiązany ze znanymi osobami lub organizacjami kryptowalutowymi, a BTC nie wydaje się zmierzać na giełdę, gdzie mogłyby zostać sprzedane na otwartym rynku. Sugeruje to, że transferu dokonała osoba lub instytucja przenoszącą fundusze w celach bezpieczeństwa lub w celu ułatwienia bezpośredniej, pozagiełdowej sprzedaży.

Jak wynika z danych BlackBot, piątek obfitował w większą ilość sporych transferów w wykonaniu wielorybów i poza wspomnianym przesunięciem w sieci niemal 500 mln dol. doszło do osobnych transferów na łączną kwotę 1,8 mld dol.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin era | jakie akcje kupić 2020 | dolar online | kryptowaluty kursy | usd prognoza |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here