Naga MarketsW ciągu ostatnich godzin na rynku kryptowalut doszło do niewielu, znaczących ruchów ceny. Zarówno Bitcoin jak i Ethereum pozostają w szerokiej konsolidacji, nieznacznie tracąc na wartości. Dash oraz EOS odnotowały natomiast spore wzrosty, przekraczające 19%. Wolumen handlu pozostaje jednak dość niski, nie przekraczając poziomu miliarda dolarów. 


Po kilku dniach wzmożonych wzrostów, Bitcoin notuje dziś nieco spokojniejszą sesję. Ogromna zmienność z pierwszej połowy roku powoli odchodzi w niepamięć, a jej miejsce zajęła przedłużająca się korekta. Obecnie silnym psychologicznym wsparciem pozostaje poziom $2500, który może stanowić bazę do dalszych wzrostów. 

Sprawdź warunki handlu Bitcoinem

Niewielkie spadki Ethereum

Druga co do popularności kryptowaluta świata, Ethereum podobnie jak Bitcoin notuje dziś nieco słabszą sesję. Początkowe spadki zostały jednak odrobione, choć zarówno wolumen transakcji jak i zmienność ETH nie są dziś najwyższe. Silnym wsparciem są okolice $250 i powinny one stanowić bazę do dalszych wzrostów Ethereum zwłaszcza, że sentyment społeczności co do tej kryptowaluty jest silnie byczy i niewykluczone, że ETH kosztować będzie kiedyś nawet i $1000.

Rozpocznij handel Ethereum

Żabi skok Dash

Obecnie szósta z najbardziej popularnych kryptowalut na rynku pokazała silny popyt, zyskując ponad 19% w ostatnich 24 godzinach. Dash umożliwiający kompletnie anonimowe i natychmiastowe transakcje osiągnął swój historyczny szczyt na poziomie $227. Wartość rynkowa Dasha wzrosła tym samym do ponad 1,6 mld USD.


Autorem artykułu jest Avner Meyrav, analityk eToro – największej platformy handlu społecznościowego na świecie. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here