Naga MarketsGoldenTree dodaje BTC do swojego bilansu. Chodzi nawet o 45 miliardów dolarówWedług informacji pozyskanych przez The Street, fundusz GoldenTree Asset Management zainteresował się rynkiem kryptowalut i rzekomo zainwestował w bitcoina. Może to być niezwykle ważna informacja dla dalszej adopcji cyfrowych aktywów, gdyż instytucja posiada w zarządzaniu ponad 45 mld dol. Czy popchnie to inne instytucje do przyłączenia się aktywnego wzięcia udziału w rynku kryptowalut?

  • Według mediów zajmujących się kryptowalutami GoldenTree dołączył do udziału w rynku Bitcoina
  • Co najmniej trzech dyrektorów z firmy wartej 45 miliardów dolarów wzięło udział w rundzie finansowania dla grupy VC Borderless Capital skupionej na blockchainie.
  • Konkretna, dokładna kwota tej rzekomej inwestycji pozostaje nadal nieznana
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

GoldenTree Asset Management dołącza do grona inwestujących w Bitcoina

Dziś media obiega informacja, która spodoba się fanom kryptowalut i najpopularniejszej z nich – Bitcoina. Według źródeł strony specjalizującej się w doniesieniach o świecie finansów – The Street – GoldenTree Asset Management z aktywami wartymi 45 miliardów dolarów dołącza Bitcoina do swojego portfolio. Według nich, fundusz zrobił to po raz pierwszy i stroni od innych kryptowalut, niż najpopularniejsza z nich (BTC).To oznacza, że kolejny gigant z Wall Street zmienia swoje podejście, co może również popchnąć inne podmioty do tej decyzji. Na ten moment jednak nie wiadomo o jakich kwotach dokładnie jest mowa w przypadku zakupienia przez fundusz Bitcoina.

wykres Kurs Bitcoin H4 02.08.2021
Kurs Bitcoin H4 02.08.2021

Według danych zakupiona kryptowaluta ma być częścią dywersyfikacji portfolio założonego 21 lat temu funduszu, który od dawna zastanawiał się nad tym krokiem. Powołując się na źródła informatora, fundusz ma obecnie w zamiarze zainwestować w ekspertów od tego rynku – w tym analityków, którzy mają wyodrębnić kolejne kryptowaluty, którymi warto się zainteresować.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here