Naga MarketsWedług ankiety przeprowadzonej wśród dziewięciu przedstawicieli branży blockchain dotyczącej trendu ceny w najbliższych 12 miesiącach wynika, że ethereum zanotuje większy wzrost kapitalizacji niż Bitcoin do końca tego roku.


Okazało się, że kapitalizacja Ethereum wzrośnie o 212 procent, a następnie Bitcoina o 194 procent, a Bitcoin Cash o 123 procent. Jeśli chodzi zaś o potencjał cen, byłoby to odpowiednio 2550 dolarów, 29,5300 dolary i 2,721 od cen z 27 lutego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wartość bitcoina spadła ostatnio poniżej 10 000 USD, po tym, jak amerykańska komisja (SEC) poleciła zarejestrowanie się w agencji platform handlu online – jako giełdy. Ruch ten jest postrzegany przez inwestorów przez pryzmat tworzenia nowych ograniczeń do nieskrępowanego przepływu waluty cyfrowej.

To skłoniło inwestorów do kupowania ethereum w oczekiwaniu na przyszłą sprzedaż tokenów lub ICO tworzonych przez startupy, które widzą ETH jako bramę do wejścia do ekosystemu blockchain – tak twierdzi SJ Oh, trader i wicedyrektor brokera kryptowalutowego z Hong Kongu. Jednak to Bitcoin stanowi wciąż największy obrót, ponad trzykrotnie większy niż ETH – dodał Oh.

Zarówno w sieci bitcoin jak ethereum istnieje problem wielkości bloku oraz brak skalowalności, przykładem jest szaleństwo na punkcie gry CryptoKitties w listopadzie ubiegłego roku, gra która pozwala graczom kupować i hodować krypto-zwierzęta – to znacząco spowolniło sieć.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMieszane dane z USA i Kanady. Jak reagował USDCAD?
Następny artykułPodsumowanie EBC: Mario Draghi schładza emocje. EUR traci momentum
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here