Naga MarketsBitcoin wart 280 tys. USD pod koniec 2027 r., uważa popularny inwestorStrateg kryptowalutowy, który w zeszłym roku wysłał wczesne ostrzeżenie o nadchodzącej dużej korekcie Bitcoina (BTC), powraca z kolejną odważną prognozą. Dave the Wave zwraca także uwagę na nową prognozę przedsiębiorcy i inwestora Boba Loukasa, który spodziewa się, że cena BTC „eksploduje” pod koniec obecnego cyklu byka. Tymczasem najpopularniejsza kryptowaluta spada po sześciu dniach wzrostów i oscyluje w okolicach poziomu 11500 USD.

  • W odpowiedzi na ogromną hossę może dojść do skoordynowanego ataku finansistów i bankierów
  • Po obecnej hossie Bitcoin przejdzie przez kilka lat „solidną korektę” przed nowym cyklem koniunkturalnym

Bitcoin: korekta BTC może dobiegać końca

Do tej pory „kryptofinansowanie” pozostaje wyśmiewanym i mało znanym rynkiem na obrzeżach ogromnego sektora finansów. Pod koniec kolejnej wielkiej bańki kryptowalutowej, kapitalizacja rynkowa wirtualnych walut pobije wszelkie rekordy, co wyśle sygnał ostrzegawczy do całego finansowego sektora – uważa Bob Loukas.

W odpowiedzi na ogromną hossę zobaczymy skoordynowany atak finansistów i bankierów, który wyśle ​​kryptowaluty na długi rynek niedźwiedzia. Oczywiście rynek z czasem się dostosuje, a górnicy będą kopać głębiej i głębiej. Pod wieloma względami ten przebieg wydarzeń będzie służył jako okres przejściowy – dodał.

Dave prognozuje, że po obecnej hossie Bitcoin przejdzie przez kilka lat „solidną korektę” przed ponownym uruchomieniem nowego cyklu koniunkturalnego, który katapultuje główną kryptowalutę powyżej 280 000 dolarów pod koniec 2027 roku.

Źródło: Dave the Wave/Twitter

Jednak w perspektywie krótkoterminowej Dave, który na Twitterze ma 38000 obserwujących uważa, że korekta Bitcoina może dobiegać końca, ponieważ wskaźniki techniczne pokazują bycze sygnały.

Źródło: Dave the Wave/Twitter

Strateg kryptograficzny bacznie obserwuje również wyniki wybranej grupy altcoinów, do których należą Ethereum (ETH/USD), Chainlink (LINK/USD), Cardano (ADA/USD), NEO (NEO/USD), Monero (XMR/USD) i Tezos (XTZ/USD).

Źródło: Dave the Wave/Twitter

Bitcoin (BTC) koryguje po długim impulsie wzrostowym

Notowania BTC/USD wzrastały przez sześć sesji z rzędu, by we wtorek poddać się nieznacznej korekcie spadając poniżej poziomu 11500 USD. Lokalne wsparcie stanowi poziom 11130 USD tworząc strefę z okrągłym poziomem 11000 USD. Główne wsparcie niezmiennie leży na psychologicznym poziomie 10000 USD. Z drugiej strony najbliższy opór to okrągły poziom 12000 USD, który tworzy konfluencję z wrześniowym maksimum. Dopiero przebicie tego poziomu, a w konsekwencji tegorocznego maksimum 12440 otworzy drogę do dalszych wzrostów.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here