Naga MarketsBitcoin w portfelu znanego komika, Billa Burra. Majątek warty 12 mln USDKomik Bill Burr ma bitcoiny. Przyznał to publicznie w czasie popularnego podcastu.

  • Bill Burr, znany komik, posiada BTC.
  • Uważa, że trzymanie środków w kryptowalutach jest niejako bezpieczniejsze niż deponowanie oszczędności w banku.

Bill Burr stawia na BTC

W odcinku Bill Bert Podcast 1 lipca Burr powiedział, że kupił bitcoiny (BTC). Jego majątek jest warty około 12 milionów dolarów. Przyznał, że trzymając takie środki w banku on sam ryzykuje ich utratę, jeśli bank zbankrutuje. Chyba że rozproszy majątek po kilka banków. W przypadku BTC nie ma jednak takiej obawy.

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Blockchain jak Monopol

W podcaście gościem był Anthony Pompliano. Był pytany przez Burra o wiele kwestii finansowych: od starych systemów tego typu i inflację po historię kryptowalut i samego Satoshi’ego Nakamoto. Chociaż nie stronił od żargonu finansowego, Pompliano wykorzystał też proste analogie, aby wyjaśnić idee rozproszonej księgi jako rodzaj gry w Monopol, w której wszyscy śledzą przepływ pieniędzy.

“Pomp” nawet zaproponował Burrowi rozważenie dodania bitcoina jako opcji płatności datków ze strony widzów jego komediowego show. Z kolei Bert Kreischer, trzeci uczestnik podcastu, wyraził również zainteresowanie wydobyciem kryptowalut.

Odpowiedzi widzów były zasadniczo pozytywne podczas rozmowy tego trio.

– Pomp tak dobrze wyjaśnia BTC dwóm mądrym komiksom, że ci są naprawdę zafascynowani – napisał user jeffcrow z Twittera.

Użytkownik Reddita Peter4real przyznał zaś, że “Pomp” jest “krytyczny, ale stara się zrozumieć, że w gospodarce jest coś zepsutego, co wpływa na wszystkich oprócz bogatych”.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here