Naga MarketsBitcoin w PayPal już teraz? CEO Circle Jeremy Allaire kupił wczoraj BTC za 100 USDPayPal w zeszłym tygodniu ogłosił zamiar wejścia na rynek kryptowalut. Wprowadzenie nowych usług umożliwiających zarówno płatności kryptowalutami, jak i bezpośrednie zakupy kryptowalut w aplikacji. Oficjalny start usług zaplanowano na początek 2021 r., natomiast CEO Cirle Jeremy Allaire twierdzi, że już udało mu się zakupić Bitcoiny (BTC) przez PayPal.

  • Bitcoin i inne kryptowaluty miały być dostępne w PayPal na początku 2021 roku 
  • Jeremy Allaire twierdzi, że kupił już BTC za 100 dolarów
  • Oprócz Bitcoina, PayPal zaoferuje początkowo ETH, BCH oraz LTC

Bitcoin zakupiony przed premierą usług PayPal

Wczoraj (28 października) współzałożyciel i dyrektor generalny firmy Circle zajmującej się płatnościami kryptowalutowymi Jeremy Allaire oświadczył, że użył aplikacji PayPal do zakupu Bitcoinów (BTC) o wartości 100 USD. Zrzut ekranu z wykonanej transakcji umieścił na Twitterze.

Zobacz też: Jak zainstalować MetaTrader 4 / 5 na MacOS Catalina? Prosty sposób

Allaire nie wyjaśnił, w jaki sposób uzyskał dostęp do usługi przed jej oficjalnym wdrożeniem, ani nie określił, czy miał umowę promocyjną z PayPal, aby używać i reklamować nową usługę.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Jak wcześniej informowaliśmy, klienci PayPal będą mogli używać kryptowalut do robienia zakupów u dowolnego sprzedawcy w sieci firmy od początku 2021 roku. Kryptowaluty obsługiwane przez PayPayl w pierwszej kolejności to Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) oraz Litecoin (LTC).

PayPal jest jednym z największych globalnych dostawców usług płatniczych z 346 milionami aktywnych kont i 222 miliardami dolarów wolumenu przeprocesowanych transakcji w drugim kwartale 2020 roku. Był jednym z pierwszych członków-założycieli stowarzyszenia Libra, jednak poźniej wycofał się w następstwie presji regulacyjnej na projekt.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here