Naga MarketsElon Musk kontynuuje pompowanie DOGE, zaś Ricardo Salinas Pliego, trzecia najbogatsza osoba w Meksyku, trzyma się bitcoina. Także on zmienił swój opis na Twitterze, aby uwzględnić w nim BTC.

  • Pliego to jedna z najbogatszych osób w Meksyku. Teraz zaczął promować bitcoina.
  • Zmienił swój opis na Twitterze, uwzględniając w nim kryptowalutę.
  • Twierdzi, że inwestuje w BTC długoterminowo i nie chce sprzedawać kryptowalut przez co najmniej 5 lat.

Bitcoin w opisie Ricardo Salinas Pliego

Ricardo Salinas Pliego, prezes konglomeratu Grupo Salinas i trzecia najbogatsza osoba w Meksyku, którego wartość netto szacowana jest na ponad 13 miliardów dolarów, zmienił swój opis na Twitterze. Dodał do niego hashtag bitcoin (BTC).

Te artykuły również Cię zainteresują
Rozmawiając z Cointelegraph w grudniu, Salinas ujawnił, że najpierw kupił bitcoiny po 200 USD w 2013 roku, a następnie sprzedał je podczas hossy 2017, kiedy cena osiągnęła 17000 USD. Opisał zasób kryptograficzny jako swoją „najlepszą inwestycję w historii”.

Inwestycja na lata

W listopadzie dodał, że 10 proc. jego „płynnego portfela” jest inwestowane w BTC, a pozostała część w „kopalnie metali szlachetnych”. 65-letni miliarder kupił kryptowalutę, zanim cena bitcoina wzrosła do nowych rekordów wszechczasów w grudniu i styczniu, ponad dwukrotnie zwiększając wartość jego inwestycji. Powiedział, że nie planuje sprzedawać żadnych kryptowalut przez co najmniej pięć lat.

Salinas nie jest jedynym miliarderem wykorzystującym ostatnio media społecznościowe do promowania znancyh kryptowalut. Choćby dyrektor generalny SpaceX, Elon Musk, kontynuował swoją akcję promocyjną dot. kryptowalutę Dogecoin (DOGE). Musk wspomninał DOGE w ostatnich tygodniach, gdy token został poniekąd uwikłany w wysiłki polegające na pompowaniu jego kursu przez traderów i inwestorów z forum Reddit. Cena DOGE wzrosła o prawie 600% w ciągu ostatnich 30 dni.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dow jones | kryptowaluty kursy | kurs euro on line | jsw akcje forum | gpw lotos |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here