Naga Markets
Dziś poniedziałek, więc jak co tydzień, punktualnie o godz. 16:30 w Comparic24.tv wyemitowano kolejny odcinek z cyklu Krypto Kreski. To seria współtworzona wspólnie z posiadającą polskie korzenie giełdą kryptowalut Coindeal, przegląd obecnej sytuacji technicznej na notowaniach najpopularniejszych aktywach cyfrowych. W dzisiejszym odcinku przyglądaliśmy się oczywiście Bitcoinowi i Ethereum. Oprócz tego, omówione zostały także wykresy takich kryptowalut jak: Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) NEO oraz Dash.


Cena BTC wróci w rejon 13 tys. USD?

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że wskutek ostatnich wzrostów cena najstarszej z walut wirtualnych pokonała barierę 11 tys. USD. Późniejsze wzrosty nie dotarły jednak do kolejnego oporu tj. 13 tys. USD. Wręcz przeciwnie, od kilku dni obserwujemy spadki. Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia). Biorąc pod uwagę, że poziom ten zbiega się z mierzenie 38,2% korekty Fibonacciego, niewykluczone, ze w jego okolicy pojawi się reakcja popytowa i cena BTC wróci do wzrostów.

Więcej na temat obecnej sytuacji technicznej na notowaniach BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, NOE oraz DASH, w najnowszym odcinku Krypto Kresek:

To dobry czas na zakup BTC

Potencjał wzrostowy na notowaniach BTC dostrzegają także analitycy banku inwestycyjnego Goldman Sach. Jak informowałem już wcześniej, w notatce analityka, której część została opublikowana na Twitterze przez Su Zhu, prezesa Three Arrows Capital, bank wskazuje, że jego krótkoterminowym celem dla notowań Bitcoina (BTC) jest rejon 13 971 USD i że inwestorzy powinni rozważyć zakup na wszelkich spadkach w obecnym scenariuszu.

Z analizy banku wynika, że w oparciu o fale Elliotta, cena BTC napotka wkrótce na wsparcie w wysokości 11 094 USD. Odrzucenie tej strefy mogłoby natomiast doprowadzić do wzrostu ceny najstarszej z walut wirtualnych do 12.916 USD, a następnie 13.971 USD.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
 

CoinDeal to nowoczesna giełda kryptowalut założona przez trzech Polaków: Kajetana Maćkowiaka, Adama Bicza, Filipa Dzierżaka. Platforma wystartowała w marcu 2018 roku i dzięki swoim wysokim wynikom dziennego obrotu bardzo szybko dołączyła do czołówki najlepszych giełd na świecie według rankingu CoinMarketCap. Firma jest zlokalizowana na Malcie. Podlega organowi prawnemu Malta Digital Innovation Authority, który gwarantuje użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułW Polsce branża kryptowalut prawie nie istnieje – rozmowa z prof. Krzysztofem Piechem
Następny artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut #WEEKLY – 12 sierpnia 2019
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here