Naga MarketsMoneta Bitcoin stojąca na stoleBitcoin przekroczył granicę 60 000 USD po raz pierwszy od kwietnia w piątek. Bycze posunięcie nastąpiło z powodu podekscytowania związanego z postępem na bitcoinowych ETF-ach. Menedżer funduszy hedgingowych, Mark Yusko, uważa, że ​​inwestorzy zainkasują duże zyski z powodu gwałtownego wzrostu ceny kryptowaluty w ciągu ostatnich kilku tygodni. Yusko nie wyklucza korekty w obliczu mocno wykupionego rynku, jednak każdą przecenę postrzega jako okazję do zakupu z celem na 250 000 USD (1 mln złotych) w ciągu pięciu lat. Kurs BTC/USD wzrasta w poniedziałek w okolice 62 000 USD.

Bitcoin: Do końca roku kurs BTC/USD może osiągnąć 100 000 dolarów

Jest wielu ludzi, którzy sądzą, że do końca roku możemy osiągnąć 100 000 dolarów. Model przepływu akcji wskazuje, że tak się może rzeczywiście stać. Nie byłbym też zdziwiony odrobiną konsolidacji. Słuchaj, w tym miesiącu, który ma dopiero 15 dni, BTC wzrósł już 40% – powiedział w piątek Yusko, dyrektor generalny i CIO Morgan Creek Capital Management w rozmowie z CNBC.Bitcoin przekroczył granicę 60 000 USD po raz pierwszy od kwietnia w piątek. Bycze posunięcie nastąpiło z powodu podekscytowania związanego z postępem na bitcoinowych ETF-ach.

Jesteśmy oczywiście podekscytowani, że ludzie zdają sobie sprawę, iż zatwierdzenie jest prawdopodobnie nieuchronne – dodał Yusko.

Jednocześnie ekspert nie wyklucza korekty na notowaniach bitcoina.

Przerwa we wzrostach, biorąc pod uwagę, jak bardzo jesteśmy teraz wykupieni, nie byłaby dla mnie zaskoczeniem. Istnieje ryzyko wystąpienia schematu kupuj plotki, sprzedawaj fakty – podkreślił Yusko.

Bitcoin (BTC) po 250 000 dolarów?

Jakakolwiek realizacja zysków byłaby tymczasowa, według Yusko. Jego podstawowy scenariusz zakłada wzrost bitcoina do 250 000 USD w ciągu pięciu lat.

To klasyczny mechanizm podaży i popytu. Jedną z miłych rzeczy związanych z bitcoinem jako atutem jest to, że ma on ograniczoną podaż. Wiemy dokładnie ile bitcoinów zostanie wydobyte każdego dnia przez następne 140 lat – powiedział.

Za pięć lat Yusko szacuje, że wartość bitcoina według kapitalizacji rynkowej będzie równa złotu.

Wierzę, że bitcoin stopniowo zastąpi złoto. Teraz jest cyfrowym złotem – podsumował Yusko.
W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amrest notowania | kruk akcje prognozy | kurs pekao | dax akcje | notowania develia | pgnig akcje rekomendacje | axi trader |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here