Naga Markets



Rynek Bitcoina podczas wczorajszej sesji wygenerował ruch wzrostowy celem osiągnięcia strefy 10834 – 10850 USD. Poniedziałkowy scenariusz prowadzącego program „Poranek z Rynkami” Maksymiliana Bączkowskiego został w pełni zrealizowany. Czy i dziś Bitcoin zachowa się zgodnie z jego oczekiwaniami?


Kurs Bitcoin podda się korekcie po silnych wzrostach?

Zdaniem Maksymiliana Bączkowskiego rynek BTC we wtorek może spaść w okolice 10500 USD. Jest to istotny poziom, gdyż zbiega się w tym miejscu strefa wsparcia i wzrostowa linia trendu.

Po korekcie do poziomu 10500 USD można szukać potencjalnych longów. Byłby to szósty test linii trendu, a im częściej do niego dochodzi tym rośnie prawdopodobieństwo jej przebicia. Jednak uważam, że atak na strefę docelową 11000 USD może mieć miejsce – powiedział prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here