Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 200 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Ostatnie sesje to dla głównej kryptowaluty przede wszystkim wzrost zmienności. Wygląda na to, że kurs był na siłę spychany w okolicę dołka 6500 dolarów, gdzie z miejsca pojawił się popyt i swojego rodzaju pułapka na niedźwiedzie. Obecnie to odbicie jest już solidne, od dołka Bitcoin wzrósł o blisko 20 procent. Podobna sytuacja miała miejsce również w końcówce listopada, gdzie doszło do fałszywego wybicia dołem i natychmiastowy odwrót. Obecnie podejście jest podobne i bardzo możliwa reakcja spadkowa przy 7750 dolarów. Wyjście powyżej to zanegowanie układu spadkowego i możliwy rajd w górę na początku 2020 roku. Wzrost wspiera dywergencja z RSI na interwale H4, której nie było miesiąc temu.

btcusd h4

XRP (Ripple)

Kurs tokena XRP wygląda niestety gorzej od poprzednika. Odbicie jest słabsze mimo nominalnie niższej ceny i zwyczajowo wyższej zmienności. Kurs dynamicznie spadł poniżej psychologicznej bariery 0,20 usd i aktualnie testuje ją od dołu. Dopiero wyjście powyżej 0,2070 mogłoby poprawić sentyment na tym walorze. Wówczas moglibyśmy oczekiwać wzrostu do okolic 0,2330 USD. Obecnie ostatnie godziny XRP tworzy trójkąt i istnieje groźba testu dołka przy 0,1730. Ewentualne pogłębienie dołka, dywergencja na wskaźnikach i szybki powrót mogłyby wlać trochę optymizmu dla graczy posiadających XRP. Na chwilę obecną wciąż wygląda to niedźwiedzio.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here