Naga Marketsmoneta BitcoinChociaż notowania BTC zatrzymały się na początku tygodnia poniżej kolejnego, psychologicznego oporu, to zdaniem Tomasza Rozmusa z Tokeneo, w przeciągu najbliższych sesji realny cel, który może zrealizować Bitcoin, to zasię 9300-9600 dolarów amerykańskich. Więcej na ten temat oraz o najważniejszych wydarzeniach ze świata kryptowalut w poranym programie Crypto Flash.


Bitcoin zatrzymał się pod 9 tys. USD. Co zrobi kurs BTC w tym tygodniu?

Pierwsza sesja tygodnia dla notowań kryptowalut rozpoczęła się niezwykle pozytywnie. Bitcoin pogłębiał dotychczasowe maksima i testował poziomy poniżej 9 tysięcy USD. Co prawda wtorek przynosi delikatne cofnięcie, dotychczasowe majowe szczyty rysowane w okolicach 8,4 tysięcy USD powinny zapewnić jednak wystarczający poziom wsparcia.

Patrząc na notowania BTC pod kątem wyceny kontraktów terminowych z giełdy towarowej CME, to zdaniem Tomasza Rozmusa kolejna istotna strefa oporu pokrywa się z poziomami 9300-9600, na wysokości których powinna wypadać silniejsza baza podażowa, mogąca na dłuższą chwilę zablokować dalszą aprecjację.

kurs BTC CME
Kurs BTC na wykresie D1. Kontrakty terminowe Bitcoin

Więcej na temat aktualnej sytuacji technicznej BTC w porannej audycji Crypto Flash emitowanej codziennie w Comparic24.tv:

  • Bitcoin z celem 9300-9600 w najbliższych sesjach
  • Tron – bardzo duży potencjał wzrostu
  • Szwajcarski zegarek Bitcoin kupisz od 9800usd
  • 10 giełd z rzeczywistym wolumenem

Bitcoin w zegarku? Możliwe już za niespełna 10 tysięcy USD

We wtorkowym odcinku Crypto Flash poroszuno również temat ciekawego połączenia technologii Bitcoin z zegarkami osobistymi. Szwajcarski producent zegarków Frank Muller dzięki współpracy z przedsiębiorstwem Regal Assets chce wypuścić na rynek zegarki, które będą posiadały funkcjonalność przechowywania aktywów cyfrowych. Cena urządzenia może być jednak dla wielu zaporowa i kształtować się (w zależności od modelu) na poziomie od 9800 do 50600 USD.

Zegarki kryptowalutowe będą posiadały wygrawerowany adres portfela na swojej tarczy, będąc jednocześnie sparowane z kluczem na dysku użytkownika. Zimny portfel zgodnie z zapewnieniami firmy ma być w pełni bezpieczny. Zdaniem dyrektora Franck Muller, Erola Baliyana, inwestycja w Bitcoina i jego pochodne jest niezbędna, gdyż wkrótce kryptowaluty staną się nowym złotem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here