Naga MarketsBitcoin w kierunku 8300 dolarów. Kurs BTC wzrośnie po odbiciu od wsparcia 7660 dolarów?Bitcoin na początku 2020 roku zaskoczył inwestorów i testował poziom 8 tysięcy dolarów. Maksymilian Bączkowski w pierwszej po świątecznej przerwie porannej odprawie przygląda się ponownie rynkowi najstarszej kryptowaluty i prognozuje ruchy w przeciągu najbliższych kilku sesji. Jego zdaniem główne wsparcie dla BTC w tym momencie (intraday) to poziom tegorocznych minimów na wysokości 6830 dolarów, a docelowy zasięg wzrostów wynikających z zeszłorocznej sekwencji spadkowej wypada tuż pod poziomem 8300 dolarów.


Bitcoin ze sporym potencjałem korekty wzrostowej

„Jeżeli Bitcoin zrealizuje krótkoterminowy impuls spadkowy i podejdzie w okolice lokalnego wsparcia na wysokości 7660 dolarów, wtedy nie można wykluczyć możliwości wybicia nowych maksimów z początku tego tygodnia i podejścia w okolice docelowego poziomu dla ruchów intraday na wysokości 8300 dolarów” – wyjaśnia na antenie Comparic24.tv Maksymilian Bączkowski.

Bączkowski zauważa, że miejsce, w którym wyznaczył najbliższe lokalne wsparcie, pokrywa się z dotychczasowymi szczytami wybitej konsolidacji. W efekcie poziom może mieć dla rynku i inwestorów duże znaczenie, a jego re-test i skuteczna obrona powinny zapewnić dynamiczniejsze odbicie w kierunku wzrostowym.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: EUR/GBP, NZD/USD, AUD/JPY
Następny artykułKurs funta (GBPPLN) z szansą na dalsze umocnienie. Celem cena 5,03 PLN?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here