Naga MarketsBitcoin w kierunku 300 lub nawet 500 tys. dol. Michaël van de Poppe prognozuje cenę BTCTrader kryptowalutowy, YouTuber i redaktor portalu CoinTelegraph, Michaël van de Poppe, ujawnia swoją odważną prognozę przyszłych szczytów rynku bitcoina. W nowym filmie wideo, van de Poppe omawia wzloty i upadki obecnej hossy na rynku kryptowalut wyjaśniając, dlaczego właśnie teraz obstawianie spadków jest niebezpieczne. Jego zdaniem obecny cykl powinien pchnąć wyceny BTC w kierunku wartości 300 tys. dol.

  • Projekcja analityka pokrywa się z jego opinią z lutego. Wtedy sugerował również, że ether wzrośnie do 17,5 tys. dol.
  • Na Twitterze analityka śledzi ponad 250 tysięcy osób, na YouTubie ponad 80 tys.

Van de Poppe: Bitcoin w kierunku co najmniej 300 tys. dol.

– Jeśli chcesz postawić na rynek niedźwiedzia, stawiasz na coś, co dzieje się niezbyt często. Jeśli to zrobisz, stawiasz przeciwko ogólnemu trendowi na rynku (…). Jestem całkiem pewien, że jesteśmy w cyklu byka i obstawianie rynku niedźwiedzia jest naprawdę skomplikowane, zwłaszcza na rynku, na którym dolar amerykański traci na wartości z biegiem czasu. Myślę, że zakład, w który chcesz być zaangażowany, to kryptowaluty i myślę, że zakład jest taki, że chcesz być również zaangażowany w altcoiny – komentuje van de Poppe.

Te artykuły również Cię zainteresują
Van de Poppe uzasadnia, że wraz z dalszą dewaluacją dolara amerykańskiego i napływem pieniędzy instytucjonalnych do flagowej kryptowaluty, rynek byka będzie maszerował w górę, pchając cenę BTC w kierunku sześciocyfrowych wartości.

– Biorąc pod uwagę fakt, że pieniądze instytucjonalne i więcej adopcji zapewnia więcej zakupu, szok podażowy na rynku bitcoina może być naprawdę duży. Gdy rozpędzający popyt rozbije się o brak podaży, może to pchnąć cenę na nowe maksima – dodaje analityk.

– Widać, że ilość bitcoina mocno spada, ponieważ trafia on do portfeli sprzętowych i na cele inwestycyjne. Czy idziemy z BTC w kierunku 300 000 lub 500 000 dolarów? Myślę, że tak, ponieważ jeśli spojrzysz na wycenę złota na tym etapie, to wynosi ona około 12 bilionów dolarów. Jeśli obliczysz to dla bitcoina, to jest to już około 500 000 dolarów, w które mamy zamiar uderzyć. Więc jeśli mamy mieć szczyt w tym cyklu to przypuszczam, że będzie on powyżej 250 tys. dol. i bliżej 350-450 tys. Wydaje mi się, że będziemy mieli bardziej znaczące okresy ruchów bocznych niż we wcześniejszych cyklach wzrostowych – kontynuuje.

Van de Poppe sugeruje również, że rynek kryptowalut pod kątem swojego rozwoju znajduje się “w 1998 lub 1999 roku” jeżeli porównać go do bańki dot-comów i w związku z tym ma sporo miejsca na dalszą aprecjację. Podsumowuje swoją wypowiedź stwierdzeniem, że kapitalizacja rynku cyfrowych aktywów w ramach obecnego cyklu może wzrosnąć do ponad 10 bilionów dolarów.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here