Naga MarketsBitcoin na przełomie poniedziałkowej i wtorkowej sesji z nawiązką realizował założenia scenariusza wzrostowego, o którym Maksymilian Bączkowski mówił w trakcie wczorajszego przeglądu rynków – zabrakło jedynie wstępnej reakcji korekcyjnej. Ostatecznie kurs BTC osiągnął docelowy poziom 10,1 tys. dolarów, podchodząc finalnie do 10,5 tys. dolarów. 3 września redaktor Comparic24.tv nadal pozostaje optymista i uważa, że okrągły poziom 11 tys. dolarów jest w zasięgu w trakcie wtorkowej sesji.

„W chwili obecnej sentyment wzrostowy na Bitcoinie będzie utrzymywany. Najpierw powinniśmy zobaczyć test poziomu 10,2 tys. dolarów, a następnie impuls wzrostowy w kierunku okrągłego poziomu 11 tys. dolarów. Co prawda po tak silnej aprecjacji moglibyśmy spodziewać się mocniejszej korekty, jednak jestem zdania, że rynek często lubi wykorzystywać mocne ruchy do krótkiej akumulacji i powrotu do głównej tendencji, nie pozwalając dołączyć do pozytywnego scenariusza zbyt dużej ilości rynkowych rąk” – wyjaśnia Bączkowski.

Bitcoin zyskiwał w poniedziałek ponad 6%, czyli najwięcej od miesiąca, wpływając pozytywnie również na wycenę rynku altcoinów. Dynamiczne wzrosty obserwowano również na Binance Coin oraz Bitcoin Cash, które zyskują około 5%.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here