Naga MarketsKontynuując naszą współprace z portalem Krypto Raport zapraszamy na kolejny odcinek Analizy Technicznej Kryptowalut, cyklu, w ramach którego przyglądamy się obecnej sytuacji technicznej na notowaniach wskazanych przez Was kryptowalut. W dzisiejszym odcinku analizujemy oczywiście Bitcoina i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania omawiamy co tydzień. Oprócz tego, przyglądamy się także wykresom takich kryptowalut jak: XRP, LTC, EOS, XMR, IOT, BAT, VET, BTG, BCD, DGB.


Analizujemy wskazane przez Was kryptowaluty

Oprócz analizy Bitcoina, Ethereum i wskazanych przez Was projektów, w dzisiejszym odcinku Analizy Technicznej Kryptowalut przyjrzeliśmy się także korelacji pomiędzy ceną BTC a cenami popularnych Altcoinów.

Mimo, iż jeszcze nie tak dawno temu wskazywałem, że korelacja pomiędzy najstarszą z walut wirtualnych a popularnymi altcoinami była niezwykle duża, to na przestrzeni ostatnich dni ta zależność znacząco się jednak zatarła i w chwili obecnej dostrzec można, że to popularne altcoiny wykazują zdecydowanie większą zmienność niż BTC. Przez wiele tygodni Bitcoin przewodził rynkowi kryptowalut i kierunek (wzrost bądź spadek) zmiany jego ceny determinowały kierunek zmian Altcoinów. Dziś sytuacja wygląda już zdecydowanie inaczej. Więcej na ten temat w najnowszym odcinku Analizy Technicznej Kryptowalut:

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, w dzisiejszym odcinku przyglądamy się także notowaniom takich kryptowalut jak XRP, LTC, EOS, XMR, IOT, BAT, VET, BTG, BCD, DGB.

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWIG20 zyskuje ponad 0,5%, a akcje Play drożeją ponad 3%
Następny artykułPre-Market: Oczekiwanie na dane – Zezwolenia oraz FOMC kluczowym punktem dnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here