Naga MarketsBitcoin utrzymuje się nad poziomem 50 tys. dol. Co dalej z kursem BTC?

Spadki nie straszne są również znanemu miliarderowi Jack’owi Dorsey’owi, którego start-up Square zgromadził nieco ponad 3,3 tys. bitcoinów – wynika z oficjalnego komunikatu.

Żadnych nowych informacji nie dostarcza natomiast konto Elona Muska, który znany jest ze swojego wpływu na notowania kryptowalut. Niemniej kontrolowana przez niego Tesla traciła w trakcie wtorkowej sesji ponad 2 proc. Wcześniej spółka informowała, że zakupiła bitcoiny warte 1,5 mld USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Od strony technicznej na wykresie instrumentu BTC/USD widoczne jest wybicie dołem z kanału wzrostowego, którego dolne ograniczenie stało się ważnym lokalnym oporem. Aprecjacja jest ograniczana również przez linię 55-cio sesyjnej średniej kroczącej. W środę około południa bitcoin kosztuje 50,3 tys. USD i jest niemal 5 proc. droższy od ceny zamknięcia z wtorku.

Notowania BTC/USD, interwał: H1, źródło: TMS Brokers
Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here