Naga MarketsCena złota najwyższa od 5 tys. lat, Bitcoin również zyska dzięki Fed-owi, uważa Pantera Capital

Kierownictwo firmy inwestycyjnej Pantera Capital zajmującej się kryptowalutami uważa, że ​​przyszła inflacja fiatów podniesie ceny bitcoinów i innych aktywów cyfrowych. W nowym raporcie rynkowym Dan Morehead, CEO i współzałożyciel Pantery, oraz Joey Krug, inny współzałożyciel firmy, podkreślają, jakie znaczenie dla rynku będzie miała nowa polityka Rezerwy Federalnej.

  • Fed nieświadomie podnosi ceny kryptowalut – uważają współzałożyciele Pantera Capital.
  • Chodzi o nową politykę monetarną banku centralnego USA, na czym zyskują aktywa takie jak złoto oraz kryptowaluty

Bitcoin zyska na kryzysie walut fiat

– Aktywa takie jak złoto, które nie zostały naruszone przez pandemię, rosną jeszcze szybciej. Złoto jest na najwyższym poziomie od 5000 lat. Albo, mówiąc inaczej, pieniądze papierowe są na najniższym w historii poziomie. Jednak najbardziej wydajne aktywa to te, które mają zarówno stałą podaż, jak i ulepszone wykorzystanie / podstawy – takie jak kryptowaluta. W tym roku kryptowaluta wyprzedziła większość / wszystkie inne klasy aktywów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jesteśmy głęboko przekonani, że znajdujemy się na wczesnym etapie dużej hossy napędzanej zarówno silną globalną falą makro, jak i rosnącymi podstawami w technologii bazowej – napisano w raporcie.

Morehead ustalił cenę docelową BTC na poziomie aż 115 000 USD, co jego zdaniem nastąpi prawdopodobnie do lata przyszłego roku. Jednak pomimo takiej opinii, nadal obaj twórcy dokumentu ostrzegają, że bitcoin jest niestabilny i ryzykowny oraz pozostaje „masową kolejką górską”.

Inwestycje w YFI i Terra

Jeśli chodzi o własne inwestycje, Pantera niedawno zainwestowała pieniądze w YFI i Terra (LUNA).

YFI to token z rynku protokołów zdecentralizowanych finansów (DeFi). Aktywo to było w dużej mierze odporne na wrześniowy kryzys, który osłabił inne kryptowaluty.

Terra to zaś sieć stablecoinów powiązanych z niektórymi z głównych walut świata. LUNĄ, rodzimym składnikiem aktywów Terry do stake’owania, można handlować lub stake’ować, aby zdobywać nagrody w sieci generowane z opłat transakcyjnych.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here