Naga MarketsBitcoin tworzy "idealny układ" do 100 tys. dol. za BTC, twierdzi PlanBPopularny analityk kryptowalutowy znany pod pseudonimem PlanB, popularyzator metody przyszłej wyceny bitcoina (BTC) w oparciu o model stock-to-flow (S2F) twierdzi, że najstarsze cyfrowe aktywo utworzyło właśnie „idealny układ” do wzrostu w kierunku 100 tys. dol.

  • Model S2F na rynku kryptowalut z dużą dokładnością przewidywał przeszłe wzrosty bitcoina
  • Obecnie PlanB zakłada, że docelowym poziomem dla bitcoina do końca roku jest strefa nawet 288 tys. dol.

Bitcoin w kierunku 100 tys. dol., PlanB widzi schemat w modelu S2F

Model S2F, tradycyjnie stosowany na rynkach towarowych takich jak metale szlachetne, porównuje cenę aktywów z ilością nowej podaży. PlanB zgromadził ogromną rzeszę zwolenników dzięki stworzeniu swojej wersji modelu dostosowanej do rynku cyfrowych aktywów, która bierze również pod uwagę wyniki złota i srebra, aby osiągnąć szacunkową przyszłą cenę dla bitcoina, do tej pory sprawdzając się z duża dokładnością.

Te artykuły również Cię zainteresują
W nowym tweecie PlanB zauważa, że nowa kolorowa kropka, reprezentująca zamknięcie kolejnego miesiąca w ramach modelu, jest skierowana lekko w dół w stosunku do poprzedniego zamknięcia, co jego zdaniem ma umożliwić ruch w kierunku sześciocyfrowej wyceny.

Anonimowy trader zauważa również, że wskaźnik siły względnej (RSI) dla rynku bitcoina przebił właśnie granicę 90 punktów. Zadaje pytanie, czy wkrótce osiągnie poziom 95 punktów, co z jednej strony sugerowałoby skrajne wykupienie, z drugiej pokrywałoby się ze szczytowymi momentami byczych rynków z 2011, 2013 i 2017 roku.

PlanB dodaje, że obecna hossa wygląda mniej jak cykl z 2017 roku, a bardziej jak ten z 2013 roku, który przynosił znacznie bardziej paraboliczny rajd.

Pomimo imponujących wyników bitcoina w 2021 roku, PlanB twierdzi, że cykl hossy największego na świecie aktywa kryptowalutowego pod względem kapitalizacji rynkowej jest prawdopodobnie daleki od zakończenia.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here