Naga MarketsBitcoin btc cc krzyż śmierciByły gracz NFL Joe Theismann uważa, że ​​bitcoin trafił na “dolną półkę” i sugeruje, że nie powinniśmy jakoś szczególnie liczyć na kolejną bańkę.

„Zostało to [bitcoin] trochę zrzucone na dolną półkę”, powiedział Theismann w rozmowie z Bloombergiem podczas podcastu z dn. 30 stycznia.

Bitcoin i konopie

We wspomnianym odcinku podcastu Theismann wypowiedział się na wiele różnych kwestii, w tym na temat akcji i marihuany. Były sportowiec wyjaśnił, że aktynie działa na rynku finansowym.

Przechodząc do tematu kryptowalut, wspomniał o nich głównie przez pryzmat obecnej adopcji. „Dopóki nie będziesz w stanie przekonać ludzi do kupowania rzeczy za pomocą kryptowaluty, będzie to swego rodzaju wyzwanie” – powiedział.

Odniósł się także do problemów związanych z regulacjami. Zauważył, że rządy obawiają się cyfrowych walut. „Czy rząd chciałby czegoś innego niż bank centralny kontrolujący jego waluty?”, zapytał retorycznie.

Sytuacja na froncie

Bynajmniej jednak “na zachodzie nie jest bez zmian”. Sportowiec i obecny ekspert od finansów myli się ignorując potencjał BTC do wzrostów. Obecnie za 1 BTC trzeba już zapłacić aż ponad 9 300 USD. Wraz z główną kryptowalutą rosną też altcoiny. ETH urosło w ciągu doby o ponad 3 proc. i dziś kosztuje już 182 USD, z kolei za 1 XRP na rynku płaci się 0,24 USD, co daje nam niecałe 2 proc. wzrostu w skali 24 h.

Na fanpage’u Portfela Polaka znajdziecie naszą ankietę dot. tego, co wydarzy się z ceną BTC w ciągu doby. Znajdziecie ją tutaj.

Choć do ATH w postaci 20 000 USD jeszcze daleka droga, dziś warto pamiętać o paru czynnikach, które mogą pozytywnie wpłynąć na cenę kryptowaluty. Po pierwsze, w maju czeka nas halving, czyli podział nagrody dla górników w sieci BTC. Z reguły w skali kilkunastu miesięcy powodował on bańkę spekulacyjną.

Ponadto w tle dzieje się wiele niepokojących zjawisk, które też mogą napędzić popyt na cyfrowe waluty, które są niezależne od banków centralnych. Myślimy głównie o zaostrzeniu sytuacji geopolitycznej czy polityce monetarnej władz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here