Naga MarketsBitcoin to najlepsza forma pieniądza - twierdzi CEO BinanceKryptowaluty, takie jak bitcoin, to najlepsza forma pieniędzy, mówi CEO Binance, Changpeng Zhao.

  • CZ jest zdania, że bitcoin to dziś najlepsza forma pieniądza, jaka jest dostępna na rynku.
  • Dodał, że projekty DeFi pozostaną z nami na rynku mimo tego, że część z nich weszła już w etap bańki.

DeFi z nami pozostaną

W czasie wywiadu z 17 listopada udzielonego rosyjskiej agencji informacyjnej RBC, Zhao argumentował, że „wiele projektów DeFi jest już w bańce”.

– Uważam też, że w branży DeFi pojawiają się oznaki bańki, ale to nie znaczy, że DeFi ostatecznie zniknie całkowicie – dodał.

Mało tego, uważa, że branża DeFi ma duży potencjał do wzrostu, bowiem tego typu projekty nadal pozostają bardzo popularne w oczach inwestorów. Podkreślił również, że niektóre projekty ICO, które to były określane jako “bańka” w 2017 roku, nadal radzą sobie świetnie na rynku.

– Firmy tworzą nowe tokeny (…). To nie jest długa historia, ale myślę, że DeFi tu zostaną. Nawet teraz, gdy popularność bitcoina ponownie rośnie, DeFi są nadal popularne. Uważam, że DeFi mają duży potencjał do wzrostu – stwierdził.

Zaznaczył przy tym, że niektóre DeFi „mogą nie trwać zbyt długo”, mimo że branża ogólnie szybko się rozwija.

Bitcoin jest lepszy od dolara

Zhao stwierdził również, że kryptowaluty, takie jak bitcoin, są najlepszą formą pieniądza. Nazywał cyfrowe waluty „pieniędzmi wolności dla milionów ludzi na całym świecie”. CEO Binance przewiduje też, że że rynek kryptowalut ma potencjał wzrostu nawet o 100 000 proc., ponieważ aktywa cyfrowe prawdopodobnie staną się szerzej przyjęte niż fiaty.

Chociaż widzi przyszłość dla DeFi, Zhao zauważa też pewne przeszkody dla tej branży. W sierpniu stwierdził, że scentralizowane giełdy pozostaną popularne, dopóki zdecentralizowane giełdy nie staną się bardziej przyjazne dla użytkownika.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here