Naga MarketsBitcoin to lekarstwo na bolączki obecnego świata - mówi Meltem DemirorsDyrektor ds. strategii firmy inwestycyjnej CoinShares twierdzi, że bitcoin jest antidotum na dysfunkcje ekonomiczne obecnego świata. W nowym wywiadzie dla Yahoo Finance Meltem Demirors, bo o niej mowa, podzieliła się swoim poglądem na temat BTC jako wyjątkowego zasobu w obliczu wzrostu wydatków i drukowania pieniędzy, częściowo spowodowanego kryzysem wywołanym pandemią.

  • Bitcoin to lekarstwo na bolączki obecnego świata, twierdzi Meltem Demirors.
  • Jej zdaniem kryptowaluta była w tym roku zaskakująco stabilna pod kątem kursu.

 Meltem Demirors: bitcoin jest naszym lekarstwem!

– Ostatnie dziewięć miesięcy w tym kraju, w naszej gospodarce i na rynkach, było dysfunkcyjne. A bitcoin to antidotum na dysfunkcje – powiedziała.

Te artykuły również Cię zainteresują
Demirors twierdzi, że bitcoin staje się coraz bardziej atrakcyjny w zmieniającym się świecie.

– Bitcoin to ważne aktywo, który ktoś może kupić i trzymać przez długi czas, prawda? Uwielbiamy używać terminu „hodl”, ale jest to naprawdę świetne miejsce dla ludzi, którzy myślą o tworzeniu długoterminowej wartości i możliwościach długoterminowego wzrostu – powiedziała.

Ponieważ bitcoin osiągnął w tym miesiącu nowe ATH, Demirors zauważa też to, co odróżnia rok 2020 od 2017, kiedy kryptowaluta po raz pierwszy odnotowała dramatyczny wzrost ceny. Twierdzi, że inwestorzy mówią teraz o BTC w ten sam sposób, w jaki mówią o innych akcjach.

Ten cykl jest zupełnie inny, ponieważ narracja jest bardzo skoncentrowana na bitcoinie. Widzimy duże banki inwestycyjne. Widzimy, jak prezesi banków centralnych mówią o bitcoinie – powiedziała.

Dodała, że “w tym roku zmienność kursu bitcoina jest niska, a reszta świata, inne klasy aktywów i inne rynki stały się znacznie bardziej niestabilne.”

– Po prostu sprawdzałam liczby. Tesla tylko w tym roku wzrosła o 655 proc.. Bitcoin wzrósł o 226 proc. – wytłumaczyła zaskakującą tezę.

BTC różni się od innych kryptowalut

Demirors zauważa również, że bitcoin różni się od innych kryptowalut, ponieważ nie ma za sobą żadnej firmy.

Bitcoin zasadniczo różni się od każdej innej kryptowaluty. Bitcoin nie przypomina niczego innego. Sposób, w jaki bitcoin został stworzony, długi cykl dystrybucji, fakt, że istnieje na rynku od 12 lat, nie ma dyrektora generalnego bitcoina, do którego możesz zadzwonić – dodała.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here