Naga MarketsBitcoin to król kryptowalut, twierdzi prezes platformy eToro
Yoni Assia, twórca i CEO eToro

Podczas gdy kraje takie jak Salwador powitały bitcoina z otwartymi ramionami i uczyniły go legalnym środkiem płatniczym, inne regiony naciskają na prawne zakazanie obrót cyfrowym walutom. Zdania ekspertów w tym temacie są podzielone, jednak Yoni Assia, dyrektor generalny platformy tradingowej eToro w wywiadzie udzielonym Cointelegraph przyznał, że bitcoin zasługuje na tytuł „króla kryptowalut”, a cały ekosystem cyfrowych aktywów pozostanie z nami na dłużej, stanowiąc stały element świata finansów.

  • Yoni Assia oraz Guy Hirsch byli rozmówcami Cointelegraph podczas konferencji kryptowalutowej w Miami
  • DeFi to obecnie dziki zachód jednak z ogromnym potencjałem, uważa prezes eToro
  • Jego zdaniem w ciągu dekady ponad 100 bilionów dolarów zostanie przetransferowanych do aktywów cyfrowych

Bitcoin jako król cyfrowych aktywów

– Będę zaskoczony, jeśli nie zobaczymy znacznego wzrostu ceny Bitcoina w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat, ponieważ wciąż jest 5 miliardów ludzi na świecie, którzy w zasadzie nie mają dobrej lokalnej waluty – komentował Yoni Assia.Jednak, aby to marzenie stało się rzeczywistością ludzie muszą uwierzyć w moralność decentralizacji pieniądza, powiedział Guy Hirsch, dyrektor zarządzający eToro w Stanach Zjednoczonych: “Myślę, że moralnym argumentem za BTC i nauczaniem ludzi, że jest to właściwa rzecz do zrobienia, jest zasadniczo oddzielenie państwa i pieniądza. To ostatecznie stworzy wizję, do której wszyscy aspirujemy”.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Regulacje: Pomost między starym a nowym światem

Aby przygotować się na zdecentralizowaną przyszłość eToro buduje pomost między tradycyjnymi finansami a branżą kryptowalutową. Assia wyjaśnił, że połączenie aktywów kryptowalutowych i akcji jest w tym momencie niezwykle istotne. ”

– Większość naszych klientów handluje zarówno kryptowalutami, jak i akcjami na platformie. Myślę, że jest to zdecydowanie trend, który zobaczymy w przyszłości – powiedział.

Assia dodał, że dobrze jest widzieć więcej instytucji wchodzących w przestrzeń kryptowalutową, zwłaszcza jeśli chodzi o innowacje w ramach zdecentralizowanych finansów, czyli DeFi:

– DeFi to w tej chwili trochę Dziki Zachód. Brak regulacji, brak prawdziwych instytucji finansowych, ale wiele niesamowitych innowacji. Myślę, że zobaczymy, jak wiele z tych innowacji trafi do tradycyjnych lub regulowanych instytucji finansowych, scentralizowanych firm, aby móc zaoferować te innowacje bezpośrednio konsumentom – dodał prezes eToro.

Ponadto wspomniał, że jego zdaBitcoin coraz bliżej 40 tys. dol. Wskaźniki wspierają bycze nastroje na rynku BTCniem w ciągu najbliższych 10 lat nastąpi transfer ponad 100 bilionów dolarów w aktywa cyfrowe. Zauważył, że będzie to stymulowane przez koncepcję, że prawie wszystkie aktywa finansowe zostaną ostatecznie włączone do sieci blockchain w przyszłości.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs akcji lotos | eurusd | kurs kruk | kurs kuny | złotówka online | analiza btc | kurs dolara prognozy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here