Naga MarketsBitcoin to Facebook na sterydach, ponieważ pozwala użytkownikom cieszyć się zarówno korzyściami z sieci, jak i jej wartością w tym samym czasie, stwierdził w nowym wywiadzie dla Outlier Ventures były dyrektor Goldman Sachs, Raoul Pal. Dodał, że sieć BTC jest idealna dla ludzi, ponieważ wszyscy jesteśmy jednocześnie jej użytkownikami i właścicielami. Kurs BTC/USD spada we wtorek około 0,5% w okolice 42 000 USD.

Bitcoin (BTC) – najlepszy behawioralny program motywacyjny na świecie

W przeszłości Facebook miał udziałowców i użytkowników. Użytkownicy czerpią korzyści z sieci, a akcjonariusze z prawa Metcalfe’a, który podbija wartość sieci, choć użytkownicy tak naprawdę nic z tego nie mają.Czy wiesz, że…?

Prawo Metcalfe’a mówi, że użyteczność sieci telekomunikacyjnej lub innego systemu teleinformatycznego rośnie proporcjonalnie do kwadratu liczby urządzeń do niej podłączonych. Można to wyjaśnić na przykładzie wzajemnych połączeń telefonicznych typu „każdy z każdym”.

Jednak potem pojawił się bitcoin i jest to w zasadzie najlepszy behawioralny program motywacyjny na świecie. Stworzymy sieć pieniędzy, a im więcej ludzi sprowadzisz do sieci, tym bardziej wzrośnie jego wartość. Zbudujemy na nim aplikacje, więc nie jest to schemat Ponziego. Właściwie jest to fundament, na którym można budować – podkreślił Pal.

W jego ocenie rozwiązania oferowane przez sieć BTC są idealne dla ludzi.

Zwariujemy na tym punkcie, ponieważ wszyscy jesteśmy zmotywowani. Wszyscy jesteśmy jednocześnie użytkownikami i właścicielami sieci. To tak, jakby każda osoba na Facebooku dostawała udziały w spółce. To niesamowite – dodał.

Pal wyjaśnia, dlaczego wycena bitcoina opiera się wyłącznie na rozwoju sieci.

invest

Chodzi o adopcję sieci. Wszystko inne to rodzaj szumu. Kiedy zrozumiesz, że adopcja sieci jest wszystkim – i rozmawialiśmy o tym wcześniej o tym 113% tempie wzrostu – zrozumiesz i możesz to zastosować do wszystkiego w przestrzeni kryptograficznej i przestrzeni metaverse. Po prostu szukasz adopcji. Każdy, kto próbuje wycenić aktywa przez pryzmat przepływów pieniężnych lub czegokolwiek innego, szuka w niewłaściwym miejscu – podsumował.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) spada we wtorek do poziomu 42 000 USD

Notowania BTC/USD kontynuują impuls spadkowy z poniedziałku osuwając się w okolice 42 000 USD. W efekcie sprzedający są coraz bliżej psychologicznego wsparcia 40 000 USD i wrześniowego dołka 39 573 USD. Trwałe pokonanie tych poziomów może doprowadzić do utworzenia kolejnego silnego impulsu z celem na sierpniowe minimum 38 000 USD i okrągły poziom 30 000 USD. Z drugiej strony dopóki kurs utrzymuje się powyżej 40 000 USD trend wzrostowy pozostaje niezagrożony.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here