Naga MarketsWraz ze wzrostami kursu na rynku kryptowalut media ponownie interesują się Bitcoinem. Zarządzający funduszami i inwestorzy instytucjonalni wracają do debaty na temat tego, co według nich stanie się z tym nowym rynkiem w przyszłości. 


W wywiadzie dla Bloomberga, założyciel i CIO Miller Value Partners, Bill Miller, pozytywnie ocenił Bitcoina jako technologię i kryptowalutę. Twierdzi, że dzieło Satoshi Nakamoto jest “ciekawym eksperymentem technologicznym”, choć uważa, że ​​większość kryptowalut jest bezwartościowa.

Wiara w kryptowaluty

Miller zauważa znaczącą stabilizację ceny (w porównaniu z wcześniejszymi okresami) BTC i wzrost wiary w główną kryptowalutę. Według niego, w przeciwieństwie do przeszłości, kiedy cena bitcoin znajdowała się w przedziale kilkuset dolarów, w branży panuje też obecnie mniejsza panika. To zaś jest powodem większej wiarygodności i tego, że więcej inwestorów może chcieć wejść na ten rynek.

Obecnie istnieje około 1700 kryptowalut. Miller uważa, że ​​wiele z nich jest praktycznie bezwartościowych i pozbawionych sensu. Potwierdza jednak, że bitcoin jest najcenniejszą ze wszystkich. Tuż za nim istotny dla rynku jest ether. Inwestor nie obawia się też porównać bitcoina do złota.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Regulacje

Mimo tego, że w tej chwili trwają analizy prawne i ekonomiczne dotyczące bitcoina i całego ekosystemu walut cyfrowych, kontrowersje wokół tego tematu trwają. Kwestie regulacji nie wydają się być sprawami , które zostaną szybko rozwiązane. Mimo tego nie odstrasza to inwestorów w kupowaniu walut cyfrowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here