Naga Markets

Edward Dowd – były dyrektor zarządzający w BlackRock – uważa, że bitcoin będzie znacznie bardziej stabilnym aktywem, gdy rynek niedźwiedzia się skończy. W jego ocenie, BTC stanie się “Amazonem ery kryptowalut” i w przyszłości znajdzie się w portfelu każdego.

Krypto-zima nie pokona Bitcoina

Edward Dowd, były dyrektor zarządzający w największej na świecie spółce specjalizującej się w zarządzaniu aktywami porównał trwającą od listopada ub.r. krypto walutową zimę do bańki dot-comów z końca ubiegłego wieku.Jego zdaniem “solidne” kryptowaluty przetrwają te zawirowania, podczas gdy pozbawione znaczenia projekty skapitulują.

– Bazowa technologia Bitcoina, przejrzystość i wolność, którą zapewnia, niewątpliwie pomogą czołowej kryptowalucie przezwyciężyć problemy – przekonywał Dowd odajac, że postrzega on BTC jako “Amazona ery kryptowalut”, który ostatecznie przewyższy nawet złoto.

Warto w tym miejscu wspomnieć jednak, że aby market cap Bitcoina mógł zrównać się przy obecnej podaży z kapitalizacją złota, cena BTC musiałaby wzrosnąć do 590 tysięcy dolarów.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Narracja Dowda bierze się z faktu, że łatwiej jest zajmować się podstawowym aktywem cyfrowym niż metalem szlachetnym. Ludzie mogą kupować jego niewielkie porcje i nie powinni się martwić o trzymanie swoich satoshi w skarbcach. Wszystko, co muszą zrobić, to zadbać o bezpieczeństwo swoich kluczy prywatnych.

Były dyrektor BlackRock prognozuje ponadto, że Bitcoin pewnego dnia stanie się na tyle popularny, że znajdzie się w portfelu każdego z nas.

Autor poleca również:

NED

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje xtb | notowania kęty | mercator kurs | eurocash akcje wykres | gpw biomed lublin | kurs korony szwedzkiej prognozy 2021 | intercars giełda | gpw mbank |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułTesla sprzedała Bitcoiny. Kryptowaluty w odwrocie
Następny artykułGazprom wznawia dostawy. Czy Rosja odwraca uwagę Europy od Ukrainy dostawami gazu?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here