Naga MarketsBitcoin testuje poziom 38.000 USD. Rośnie zainteresowanie BTC ze strony bogatych inwestorówBitcoin (BTC) kosztował dziś już ponad 38 tys. USD i dalej rośnie. Tymczasem, Alli McCartney dyrektor zarządzający w UBS Private Wealth Management, mówi, że rośnie zainteresowanie Bitcoinem ze strony bogatych i wyrafinowanych inwestorów.

  • Zainteresowanie BTC jest i było duże od dłuższego czasu
  • Kolejny inwestorzy instytucjonalni mogą zapewnić fundament dla wzrostu cen Bitcoina
  • Bogaci inwestorzy nie działają jak spekulanci, zakłada McCartney

Bitcoin nie ma alternatywy na rynku pod względem dywersyfikacji

– Zainteresowanie jest duże i od dłuższego czasu było duże. Wiele bardzo zamożnych osób, nawet tych, które zarobiły pieniądze z bardzo tradycyjnych źródeł finansowania, podejmuje ryzyko. I rozumieją koncepcję podejmowania ryzyka… – powiedział McCartney.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Myślę, że chodzi o to, iż osoby indywidualne, które działają jak instytucje, a nie detaliści, wchodzą teraz w alokacje aktywów i myślę, że jest to powodem takiego rajdu cen ze względu na zakupy dokonywane przez grube ryby – dodał.

McCartney cytuje rosnącą adopcję korporacyjną, magazyn wartości i cenę jako czynniki napędzające zainteresowanie BTC.

Historia pierwszych kilku lat była taka, że ​​był tu magazyn wartości, który był apolityczny i mógł stanowić dywersyfikację. A potem pojawiły się coraz większe liczby, a te z kolei przyciągnęły zainteresowanie ludzi. Widzisz adopcję w postaci indeksu Bloomberg Galaxy Index. Następnie udajesz się do Fidelity jako powiernika, a teraz możesz już kupować i sprzedawać kryptowaluty w PayPal.

Dyrektor UBS Private Wealth Management twierdzi, że nowa flota inwestorów instytucjonalnych może stworzyć solidne podstawy dla wzrostu ceny BTC.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

– Tak więc adopcja rośnie, cena rośnie i brak jest dostępnych alternatyw na rynku pod względem dywersyfikacji – podobnie jak obligacje w dużej mierze zniknęły z widoku ze względu na ich względny względny stosunek ryzyka do stopy zwrotu – powiedział McCartney.

– W przeciwieństwie do inwestora detalicznego, zakłada się, że to [zamożni inwestorzy ]nie są spekulanci. Raczej to transakcje typu kup i trzymaj, które mogą stworzyć pewien rodzaj znaczącej podstawy dla kryptowaluty – dodał.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here