Naga MarketsW trakcie wtorkowej sesji notowania bitcoina testowały poziom niemal 155 tys. zł i 200-okresowa średnią ruchomą, wybijając ważne lokalne szczyt i znajdując się na najwyższych poziomach od drugiej połowy maja. Niestety byki nie utrzymały aprecjacji i BTC/PLN kończył dzień w okolicach cen otwarcia, a w środę porusza się tuż poniżej poziomu 150 tys. zł. Sebastian Seliga, analityk giełdy kryptowalutowej BitBay, analizuje sytuację techniczną na wykresie bitcoina.Bitcoin w kierunku poziomów z 19 maja 2021 roku?

Seliga w analizie technicznej rynku bitcoina zwraca uwagę na poziom powyżej 162 tys. zł, który pokrywa się ze szczytem świecy spadkowej z 19 maja, kiedy miejsce miało dynamiczne załamanie rynku. Jego zdaniem po wybiciu poziomu 150 tys. zł i obecnej konsolidacji, BTC/PLN będzie zmierzał właśnie w tym kierunku.

– Kurs BTC/PLN dynamicznie odbił od poziomu lokalnego wsparcia technicznego zlokalizowanego na poziomie 131 830 PLN i po raz kolejny znajduje się na granicy 150 000 PLN. Kolejnym poziomem docelowym dla strony popytowej jest opór techniczny zlokalizowany na 162 532 PLN – komentuje Sebastian Seliga.

Jeżeli jednak BTC utrzyma się poniżej istotnego oporu oraz 200 EMA, wtedy nie można wykluczyć ponownego testu czerwcowych dołków oraz dolnego ograniczenia kanału bocznego pod poziomem 120 tys. zł.

Nie ma Cię na BitBay? Załóż darmowe konto i zacznij inwestować jeszcze dzisiaj! Link do rejestracji: https://auth.bitbay.net/register

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: lew bułgarski kurs | kurs comarch | notowania dino | kurs franka prognozy | euro kurs | cd projekt akcje | akcje pgnig |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here