Naga Marketsbitcointej 10Wielkimi krokami zbliża się organizowany w Poznaniu zjazd branży kryptowalut. Już 9 marca na sali a następnie przy hotelowym barze każdy będzie mógł powiększyć swoją bazę kontaktów i świetnie się bawić. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy już aktywnie działasz, będzie to idealna okazja do poznania ludzi i zarobienia pieniędzy. Prezentujemy, krótki wywiad z organizatorami.


Na czym to ma polegać?

Spotykamy się w formie stacjonarnej, aby poznać osoby aktywnie działające w branży krypto. Istnieje bezpośrednia relacja pomiędzy ilością wartościowych znajomości, a Twoimi zarobkami. W związku z powyższym spotykanie nowych osób i informowanie ich o tym czym się zajmujemy (co możemy zaoferować) oraz czego potrzebujemy zawsze skutkuje w przyszłości nowymi pieniędzmi w kieszeni. Zdobywanie nowych relacji z innymi ludźmi jest po prostu bezcenne. To oni są źródłem kapitału, okazji, wiedzy oraz po prostu nowych przyjaciół.

Jestem początkujący, czy to miejsce jest dla mnie?

Osoby początkujące mają do zaoferowania przede wszystkim swój czas, czyli mogą podłączyć się pod bardziej zaawansowaną osobę i zaoferować pomoc. Doświadczone osoby, bądź firmy chętnie przygarną osoby, które są ambitne, słowne i zaangażowane. 

Nie musisz posiadać wiedzy na temat kryptowalut czy prowadzenia własnej firmy, aby uczestniczyć w tym spotkaniu. Po to organizujemy spotkania stacjonarne, aby można było postawić swój pierwszy krok w biznesie.

Dlaczego spotkania są biletowane?

Reguła spotkań networkingowych na całym świecie jest taka sama.

Po 1: Jeżeli spotkanie jest za darmo, pojawia się wiele przypadkowych osób. Jeżeli poświęcasz już kawałek swojego dnia na takie wydarzenie, na pewno chciałbyś, aby na miejscu były osoby, które przynajmniej przez barierę wejścia wyraziły mocniej swoje zainteresowanie tematem. Dyskoteka z darmowym wejściem zawsze różni się od tej z wejściówką za 100 zł.

Po 2: Do opłacenia mamy noclegi, wyżywienie, salę, prelegentów, transport, logistykę i księgowość wydarzenia. Wszyscy pracujemy nad tym, aby spotkania były na bardzo wysokim poziomie.

Co zrobić po spotkaniu?

  • Upewnij się, że zanotowałeś datę kolejnego spotkania.
  • Obserwuj nasz fanpage pod adresem: https://www.facebook.com/BitcoinTej/
  • Utrzymuj kontakt z osobami, które poznałeś na sali. Z większością uczestników zobaczycie się na na następnym wydarzeniu lub na innych wydarzeniach pod naszym patronatem. Np. w innych miastach co miesiąc.
  • Zaproś swoich znajomych na kolejne wydarzenie i dbaj wspólnie o to, aby na spotkaniach frekwencja zawsze była wysoka.

Jest to w interesie każdej osoby, która pojawia się na tych spotkaniach. Pełne informacje o spotkaniach regionalnych i linki do pozostałych wydarzeń znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/BitcoinTej/

Jeżeli do tej pory nie znasz nikogo, kto prowadzi biznes w krypto – na tym spotkaniu poznasz wielu nowych kryptowalutowych przyjaciół. Na miejscu odbędą się tylko 4 prelekcje aby mieć siły na wieczór 😉 Kliknij aby dowiedzieć się więcej!

  1. Kinga Michalak (Prezes Make My Mind) – Jak zbudować efektywny i zgrany zespół?
  2. Iwo Toporski (Make My Mind) – Warsztat: Fitness dla umysłu – treningi z kompetencji miękkich (Tylko dla pierwszych 20 zapisanych, ostatnie wolne miejsca!)
  3. Adwokat Nowych Technologii Mateusz Kara z Mateusz Kara Kancelaria Adwokacka –  Krypto i KNF, szansa na płomienny romans, czy małżeństwo z rozsądku?
  4. Maciej Witak (Signature Social Media) – Budowa społeczności w projektach opartych na blockchain
  5. Patryk Kempiński (Krypto Raport) – Czy branża kryptowalut to tylko handel bitcoinem?

Na wydarzeniu odbędzie się losowanie wśród uczestników książek “ABC blockchaina” oraz magazynów I Love Crypto!

💣 Miejsca są ograniczone tak więc radzimy nie czekać z rezerwacjami 🙂

💪 Jeżeli jednak już chcesz zacząć poznawać ludzi z branży to odwiedź networkingowe spotkania w swojej okolicy:

Bitcoin Tej #9 – 27 lutego, Forno Italia, Poznań

Bitcoin po Łódzku #2 – 28 lutego, Da Grasso Bałuty, Łódź

Blockchain Strefa Elbląg #2 – 28 lutego, Elbląski Park Technologiczny, Elbląg

Krypto Krasnal Wrocław #2 – 27 lutego, Luz Blues Pub, Wrocław

Trójmiejski Bitcoin – 26 lutego, miejsce zostanie podane wkrótce, Trójmiasto

➡Beer & Bitcoin #28  – 19 marzec, Hackerspace, Warszawa

(https://bit.ly/2Eiypp2)tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here